Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
woisid3

Zakup streetfightera

Polecane posty

Cześć,

te opinie o awaryjności Ducata to ściema konkurencji, czy opinie użytkowników. No i jeszcze pytanie czy dotyczą sprzętów 10-cio letnich po przejściach, czy nowych maszyn ?

Mam zamiar wkrótce przesiąść się z mojej Yamahy xj6 ( super bezawaryjny sprzęcik - ale niestety już za słaby ) na Streetfightera 848, widząc co piszecie o awaryjności Ducatów

( osobiście jeszcze nie posiadałem żadnego ) przypomina mi się moja Alfa 156 i poranna kawka w serwisie ;)

Osobiście używam moto na co dzień i nie chciałbym aby serwis stał się moim drugim domem ;) Z drugiej strony tak się zakochałem, że nie widzę dla siebie innego sprzęta a jak

wiadomo miłość to cierpienie :) Ale serio, to proszę o opinię na temat Ducatów i ich awaryjności ludzi którzy posiadają nowe sprzęty.

 

Dzięki i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałeś alfe, więc znasz stereotyp włoskiego sprzętu.

Nie ma się nad czym tu zastanawiać.

I tak się każdy z Ciebie będzie śmiał że masz włoskie g***o :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cześć..mimo wszytskich ostrzeżeń,znaków na niebie i morzu..z uporem DESMOManiaka upieram się przy STF :D ..

Panowie w weekend wybieram się na oględziny i najprawdopodobniej zakup Street'a z 2009r..sprzęt ma nawinięte na kołach 24tys..latacie na tych sprzętach przynajmniej co po niektórzy..na co powinienem zwrócić uwagę?są typowe usterki występujące w tym sprzęcie?jeśli możecie służyć radą to chętnie wysłucham..

choć wątek umarł śmiercią naturalną jakiś czas temu dopisałem sie do niego aby nie zaśmiecać forum podobnym badziewiem..

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie.też zastanawiam się nad awaryjnością Ducati. Myslę że to zależy od uzytkownika, ale tak z doświadczenia odpowiedzcie. Nie chciałbym się zdziwic 300km od domu, że cos tam wysiadło. Wiadomo, wszystko może sie zdażyć, ale mi chodzi o opinie ogólne.

czy streetfighter jest awaryjny czy nie. jezeli tak to na co najbardziej zwrócić uwage przy zakupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krl    0
Faktycznie.też zastanawiam się nad awaryjnością Ducati. Myslę że to zależy od uzytkownika, ale tak z doświadczenia odpowiedzcie. Nie chciałbym się zdziwic 300km od domu, że cos tam wysiadło. Wiadomo, wszystko może sie zdażyć, ale mi chodzi o opinie ogólne.

czy streetfighter jest awaryjny czy nie. jezeli tak to na co najbardziej zwrócić uwage przy zakupie.

 

 

Bardzo ogólnie mówiąc, Ducati jest dokładnie tak samo awaryjne jak inne motocykle - nie mniej i nie więcej.

Jeżeli jest odpowiednio i na czas serwisowane to możesz cieszyć się jazdą bez stresu czy tym razem dojedziesz do domu. Pamiętaj jednak że serwis posiada każda marka na świecie bez wyjątku, oznacza to że wszystko może się popsuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak nie ducati to co polecasz? Powiem szczerze, że oglądałem przypadkowo około 2miesięcy temu jakis program o streetfigterach u szwagra jak żona poszła z nim i córką na zakupy. Zrobił na mnie niesamowite wrażenie :shock:

Szukam od początku tego sezonu jakiegos moto. Myślałem juz nawet bardzo poważnie o GSXR750, ale typy ktore miałem na celowniku szybko znikały (co miesiąc jestem przez miesiąc za granicą), a jak juz nawet miałem sie z jednym kolesiem z Bydgoszczy spotkać i wziąc moto na sprawdzenie to zaczął cos kręcić, że nie może, bo cos tam itd. W nastepnym tygodniu padało i padało 2 tygodnie. Potem wyjechalem z kraju i z tego wszystkiego zrobił sie wrzesień. Swój moto doprowadziłem, do porządku (chcieli mi go dźwignąć chyba w lipcu i połamali owiewki, kierunki oraz kilka innych uszkodzeń. Nie dźwignęli dzięki kłódce na przednim kole :lol:) i zacząłem latać a pomysł z nowym moto troche odszedł z zapomnienie. Dopiero po programie znowu obudził sie we mnie żar zmiany.

No to co byś/byście polecali? A może spersonalizować sobie i zrobić wszystko od początku? niestety nie mam warsztatu. Moze ktoś zna specjalistów z Okolic Gdyni? Cały czas mam mieszane uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co byś/byście polecali?

Ja to bym "polecił" wizytę w Powitalni... :lol:

A z moto...to nie kupuj Ducati, bo to italiański shit, więcej się psuje niż jeździ, a laski to na erłana lecą... :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie ducati to co polecasz?

 

Buell-a XB 12S i TM-a SMX 450 Fi :mrgreen:

 

:? Ty naprawdę niezdecydowany jesteś, ja nie miałem nigdy takiego problemu, zawsze wiem czego chcę.

Krl Ci napisał co i jak, więc wybór zależy tylko od Ciebie, ducat nie jest zwykłym motocyklem, powinieneś się przejechać streetfighterem, wtedy Ci się wszystko rozjaśni, bo albo coś poczujesz do niego, albo będzie Ci obojętny.

A tak wogóle z cebuli się przesiadasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak z cebulki. pewnie usłysze że to troche duży skok mocy, ale myślę, że juz dorosłem aby opanować mocniejsze cudo. masz rację - musze się przejechać. teraz mam kilka typów aby sprawdzić jak wrócę do kraju za ok 12 dni. Oby tylko pogoda była w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesiadka z CB500 nawet na małego streeta może być jak wciągnięcie grama amfy na raz :lol:

 

Btw - nie kupuj Ducati, nie rób tego pochopnego kroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesiadka z CB500 nawet na małego streeta może być jak wciągnięcie grama amfy na raz :lol:

 

Btw - nie kupuj Ducati, nie rób tego pochopnego kroku.

 

w końcu czuć starą atmosferę, przyjaznych i kwiecistych porównań :mrgreen:

Kupuj Ducati, ma mniej owiewek więc przy próbie kradzieży mniej zniszczą ... :D

 

Ja jak szukałem Ducati to nawet nie jeździłem żadnym wcześniej, ale jakoś było to dla mnie bez znaczenia. Decyzja i tak zapadła o wiele wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w jakim przedziale cenowym szukasz tego stf ??

 

jak nie ducati to co polecasz? Powiem szczerze, że oglądałem przypadkowo około 2miesięcy temu jakis program o streetfigterach u szwagra jak żona poszła z nim i córką na zakupy. Zrobił na mnie niesamowite wrażenie :shock:

Szukam od początku tego sezonu jakiegos moto. Myślałem juz nawet bardzo poważnie o GSXR750, ale typy ktore miałem na celowniku szybko znikały (co miesiąc jestem przez miesiąc za granicą), a jak juz nawet miałem sie z jednym kolesiem z Bydgoszczy spotkać i wziąc moto na sprawdzenie to zaczął cos kręcić, że nie może, bo cos tam itd. W nastepnym tygodniu padało i padało 2 tygodnie. Potem wyjechalem z kraju i z tego wszystkiego zrobił sie wrzesień. Swój moto doprowadziłem, do porządku (chcieli mi go dźwignąć chyba w lipcu i połamali owiewki, kierunki oraz kilka innych uszkodzeń. Nie dźwignęli dzięki kłódce na przednim kole :lol:) i zacząłem latać a pomysł z nowym moto troche odszedł z zapomnienie. Dopiero po programie znowu obudził sie we mnie żar zmiany.

No to co byś/byście polecali? A może spersonalizować sobie i zrobić wszystko od początku? niestety nie mam warsztatu. Moze ktoś zna specjalistów z Okolic Gdyni? Cały czas mam mieszane uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę o DUCATI STREETFIGHTER 848, ale to nie jest ostateczny wybór. Na razie pomysł. Równie dobrze może to Być DUCATI STREETFIGHTER 1098. nie mam 16lat a zbliżam się do 40 :( niestety. To chyba już czas graniczny zeby spróbować wojownika, a za kilka lat przesiąść się na coś spokojniejszego lub raczej wygodniejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przedział cenowy jest razcej płynny. Przede wszystkim chodzi o zakup w jak najlepszym stanie. na początku chciałem kupić coś do 25tys, ale patrzę tez na droższe oferty. Jak naprawdę któryś do mnie przemówi to pewnie go kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm moze sie nie znam ale stf 848 za 25 tyś ??? to raczej prawie min 40 tyś za uzywke .

 

Piszesz że chcesz w jak najlepszym stanie , ale to raczej nigdy nie idze w parze z niską ceną ;)

No ale to Twój zakup i Ty decydujesz , dlatego tez pytałem o przedział cenowy bo jest fajny stf S .

 

Przedział cenowy jest razcej płynny. Przede wszystkim chodzi o zakup w jak najlepszym stanie. na początku chciałem kupić coś do 25tys, ale patrzę tez na droższe oferty. Jak naprawdę któryś do mnie przemówi to pewnie go kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem za granicą i wracam dopiero za 11 dni wiec na razie szukam wszelkich mozliwych dostepnych ofert. po powrocie będę chciał najciekawsze obejrzeć i w miare pogody przetestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

maxa to z niego nie wycisnę jeszcze jakiś czas. test będzie polegał raczej na sprawdzeniu czy coś nie kuleje już na starcie. Po przesiadce z cb500 na to cudo chwile będę się rozkręcał :) Nie chcemy żeby nowy sprzęcik się porysował prawda,a już przyszły właściciel woli tego uniknąć na pewno? Wolę być pewny sprzętu, opanowania i umiejętności przed ostrzejsza jazdą. Przede wszystkim chodzi o zabawę a nie wariowanie. A tak z innej beczki - jakie są graniczne prędkości dla STFa do jazdy komfortowej aby nie zapinać pasów a zębami nie wgryzać się dla bezpieczeństwa w kierownicę? Przy prędkościach powyżej 200 da się jeździć czy nadaje się tylko na krótkie zrywy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.