Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
Billy

Power Commander III

Polecane posty

Mam w swoim monsterze takie oto ustrojstwo jak Power Commander III. Trochę poczytałem, dowidziałem się także ciekawych informacji na temat tego ustrojstwa od Theo za co wielkie dzięki. Jadnak mam jeszcze jedną sprawę która mnie interesuje, a mianowicie do czego służą te przyciski na commanderze?, dodam że nie zamierzam nic kombinować. pozdro

 

images?q=tbn:ANd9GcQyDf3_pY2WkMiKhB97qZsriA8Ub57a7xoCnrdgGiQUTtxmaYjG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mozesz szybko zwiekszyc lub zmniejszyc ilosc paliwa (do kliku %) na niskich, srednich i wysokich obrotach bez podlaczania kompa.

Aby zwiekszyc/zmniejszyc dawke paliwa w poszczegolnych zakresach obrotow, trzymasz 3 przyciski razem, odpalasz sprzeta, puszczasz je i kazdym z osobna mozez regulowac w dol lub w gore (2% oznacza kazda kreska).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozesz szybko zwiekszyc lub zmniejszyc ilosc paliwa (do kliku %) na niskich, srednich i wysokich obrotach bez podlaczania kompa.

Aby zwiekszyc/zmniejszyc dawke paliwa w poszczegolnych zakresach obrotow, trzymasz 3 przyciski razem, odpalasz sprzeta, puszczasz je i kazdym z osobna mozez regulowac w dol lub w gore (2% oznacza kazda kreska).

 

wielkie dzieki za odpowiedz... calkiem zmyslny ten power commander. Mozna jakos sprawdzic jak jest ustwione teraz.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozesz szybko zwiekszyc lub zmniejszyc ilosc paliwa (do kliku %) na niskich, srednich i wysokich obrotach bez podlaczania kompa.

Aby zwiekszyc/zmniejszyc dawke paliwa w poszczegolnych zakresach obrotow, trzymasz 3 przyciski razem, odpalasz sprzeta, puszczasz je i kazdym z osobna mozez regulowac w dol lub w gore (2% oznacza kazda kreska).

 

wielkie dzieki za odpowiedz... calkiem zmyslny ten power commander. Mozna jakos sprawdzic jak jest ustwione teraz.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mozna jakos sprawdzic jak jest ustwione teraz.?

 

 

Sciagnij program do PC3 z oficjalnej strony: http://www.powercommander.com/powercomm ... e=PCIIIUSB i podlacz sie za pomoca USB.

Wlaczasz silnik i polacz sie z PC3. Zgraj i sobie poogladaj. Tylko nie wysylaj nic do PC3 jezeli pozmieniasz mapy (te cyferki w tabeli). Dla zabawy mozesz to robic na laptopie :D

 

 

Ps. Jezeli masz baterie 9V i specjalna wtyczke do tego, to mozna PC3 wyciagnac z motocykla i podlaczyc sie do niego na biurku :)

 

Ta zgrana mape z PC3 mozesz sobie gdzies zapisac w razie co jako back up jakbys cos przez przypadek namieszal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kojarzę złącze i bateria 9V są nie zbędne do wszelkich ingerencji w mapy oraz kontroli ustawień.

P.S. Pamiętam nawet że można było odczytać niektóre parametry pracy silnika z ECU.

 

Niestety bez hamowni oraz analizatora spalin ciężko dostroić to ustrojstwo tak jak należy.

 

Na stronie PC III masz też mapy dedykowane dla paliwa z USA oraz Europy dobierane pod akcesoryjny filtr powietrza i wydechy ... miłej zabawy.

 

P.S. Bateria musi być nowa, ponoć po częściowym rozładowaniu mogą być problemy z komunikacją, a PCIII zżera ją dość szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej narazie nie zamierzam sie tym bawić, ponieważ monster jest zestrojony na hamowni. Także myślę że Panowie z JHP performance zrobili to lepiej ;) bardziej chodziło mi czy ktoś postronny może zmienić coś w ustawieniach bez mojej wiedzy, PC III mam umiejscowiony z boku motocykla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co kojarzę złącze i bateria 9V są nie zbędne do wszelkich ingerencji w mapy oraz kontroli ustawień.

.

 

Tylko jak to robisz na stole lub chcesz miec cisze ;). Bez w/w wszystko sie robi na odpalonym silniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z moim s2r, jeden z przewodów tego Power Commandera chyba się rozlatuje przez co kiepsko ostatnio mi działa motocykl, nie wie ktoś gdzie można kupić całą wiązkę przewodów albo poszczególny z nich ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, sDelg napisał:

Mam problem z moim s2r, jeden z przewodów tego Power Commandera chyba się rozlatuje przez co kiepsko ostatnio mi działa motocykl, nie wie ktoś gdzie można kupić całą wiązkę przewodów albo poszczególny z nich ?

Nie ma takiej możliwości. Ew.ogarnięty elektryk i wymiana całego okablowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.