Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Ciechu

620 czy 1000? Pomóżcie wybrać!

Polecane posty

Niestety przegapiłem egzemplarz z Ostrowa

to który forumowicz pochwali się nowym nabytkiem - no który???? :lol: :mrgreen: :mrgreen:

 

to ja bylem :)))

dzieki Cinek, rzeczywiscie sztuka bardzo ladna :)

co do zimy to w sobote przelecialem nowym nabytkiem 300 km w deszczu sniegu i w zakresie temperatur 1-6 stopni ale bylo warto :)

 

tak jak pisalem napewno sie odwdziecze! :)

 

Pozdr

Adam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Krakowie na Wielickiej stoi piękna 1100s w czerwieni, ale 29000 sobie krzyczą, (było 34000=>32000=>29000) może będzie jeszcze taniej... ;)

Akurat o tą biłem się z nimi na coparcie jesienią :D Przelicytowali mnie i poszła do Lublina, skąd trafiła do Krakowa. Motocykl pochodzi z ubezpieczalni, i był tam dokładnie w takim stanie jak jest w tej chwili (wg. mojej oceny na podstawie zdjęć), i z dokładnie takim przebiegiem. Nie pamiętam dokładnie na 100% za ile ją kupili, ale wydaje mi się, że za ... ...no, mają jeszcze z czego spuszczać.

Gdzieś chyba na dysku mam jeszcze zdjęcia z aukcji, jeżeli kogoś interesuje mogę wrzucić.

pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety przegapiłem egzemplarz z Ostrowa

to który forumowicz pochwali się nowym nabytkiem - no który???? :lol: :mrgreen: :mrgreen:

 

to ja bylem :)))

dzieki Cinek, rzeczywiscie sztuka bardzo ladna :)

co do zimy to w sobote przelecialem nowym nabytkiem 300 km w deszczu sniegu i w zakresie temperatur 1-6 stopni ale bylo warto :)

 

tak jak pisalem napewno sie odwdziecze! :)

 

Pozdr

Adam

niech wiernie służy , a nowy nabywca tak dba o ta sztukę jak poprzednik... gratuluję zakupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest może w towarzystwie ktoś z rejonu Olkusza czy też Katowic, kto byłby skłonny przyjrzeć się pewnej multistradzie (i nie podkupić mi jej przy okazji :) )? Pojawił się fajny egzemplarz i chciałbym szybko zadziałać ażeby nie było jak zwykle że się ociągam i ktoś jest szybszy. Niestety proza życia nie pozwala mi się wypuścić odrazu. Jeśli ktoś biegły w Ducati byłby skłonny go dla mnie obejrzeć to ułatwiłoby mi to procedurę. W miarę możliwości odwdzięczę się.

 

Coś mi tu nie gra. Szybki zakup / ogłaszanie tego na forum. To chyba nie idzie w parze :) No ale liczę że pomożecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem co chwilę mają jakieś ducaty, ale czasami nawet nie palą...

są koledzy z Dsilesii co się tam kręcą po okolicach... może ich zapytaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trwało to bardzo długo ale w końcu znalazłem egzemplarz dla siebie. Wczoraj zrobiłem rundę do Olkusza i przywiozłem swoją Multistradę.

Martini, nie wiem co konkretnie masz na myśli. Prawdą jest że goście, którzy prowadzą ten interes nie boją się specjalnie przywozić ducati czy motoguzzi, ponieważ podobno mają na nie całkiem spory popyt. Ja w każdym razie przeglądu asortymentu nie robiłem a skupiłem się na swoim egzemplarzu, który prezentuje się świetnie i pracuj też pięknie. Zobaczymy czy potwierdzi się to w trakcie użytkowania. Wrażenia z Olkusza mam dobre i chyba mogę polecić to źródło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd konkretnie kupiłeś bo nie widzę zadnych namiarów, a olkusz to mój "drugi dom" szkoda, że nie widziałem wcześniej posta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moto Olkusz. Przy wjeździe od Wolbromia jest mcdonald jakieś 300m za nim w stronę krakowa wspomniany interes. Sklep z ubraniami na moto i coś na kształt komisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to miejscówka wporządku i ludzie też czują Ducati. Są w stałym kontakcie z Pawłem w sprawie zakupu nowych sztuk (martini wiesz o kim mówię).

 

Wiadomo sprzęta trzeba zawsze obejrzeć.

 

Jak byłem u nich ostatnio oglądając S4R to mówili cos że ma MTS przyjechac to pewnie Twoja sztuka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda wątek trochę usechł, ale temat zdaje się być aktualny. 1100 czy 620? Miałem M620, rok przerwy od moto z epizodem na DL1000 i teraz nęci mnie coś więcej. MTS1000 nie biorę pod uwagę, bo jakoś nie widzi mi się suchar. Jazda głównie po mieście, ale być może przekonam drugą połówkę do wycieczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Silnik  1100DS też ma suchara :D więc prędzej czy później na niego trafisz w większych pojemnościach i starszych rocznikach... nie uniknione ale ma to urok w sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, harnas napisał:

Silnik  1100DS też ma suchara :D więc prędzej czy później na niego trafisz w większych pojemnościach i starszych rocznikach... nie uniknione ale ma to urok w sobie:)

Silnik 1100DS w Monsterze 1100 ma suchara, ale w MTS1100 ma mokre sprzęgło.

Monster 1100 Evo jest na mokrym, ale w prawdzie to już nie jest DS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że MTS1100 ma mokre sprzeglo to ja wiem na pewno. Właściwie jedyne czego sie obawiam, to ze potencjalnie kupie 620 ze wzgledu na nieco mniejsza wage i spalanie, ale z czasem zacznie mi brakowac mocy i bedzie problem ze sprzedaza Multipli wśród motocykli (patrzac ile ogloszen wisi obecnie i jak dlugo).

Natomiast w przypadku 1100 boje sie czy mimo mlodego wieku nie beda mocno zajechane (chociaz juz widzialem wzmianki o przebiegach 100.000+ km.

@Musieli klasycznie można do was podjechac na ogledziny prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2018 o 08:44, Kucaty napisał:

@Musieli klasycznie można do was podjechac na ogledziny prawda?

Oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze o jedynym mankamencie dużej MTS -monowachacz wygląda pięknie ale wymiana napędu jest sporo droższa.
Dlaczego sporo droższe jest wymiana napędu w 1000ds?


Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.