Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
theodor

3x9=666

Polecane posty

Jak Bozia da to wyprodukuje taki ogon choc jak ostatnio pisałem do radicala do Francji to ten ktory jest w pursang mozna zakupic za 265euro ale za zbiornik chca 830

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszelkie kolejne modyfikacje to temat na zimę, póki co trzeba jeździć.

Wczoraj byłem na torze w Radomiu, szukałem ergonomii na nowych kierownicach. To jednak za mocny motocykl na taki obiekt.

Przy okazji chyba znalazłem brakującą poręczność mojego motocykla. Trzeba teraz potestować na dużym torze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zima spędzona na doktoryzowaniu się z ustawienia motocykla się opłaciła. Ostatnie dwa SD potwierdziły to.

Czyli trakcja motocykla odnaleziona, czas na szukanie prędkości.

post-86319-0-60621300-1403278402_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę! - w takim razie musisz mieć coś innego do "torowania" w planie lub już nawet coś masz! Przyznaj się szybko co to?! :)

 

...chyba nie kupujesz cbr'ki 600 do pucharu SD??

Edytowano przez PePe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, żadna trauma. :)

 

Po prostu po kilku sezonach latania po torze, a dwóch ostatnich wyjatkowo aktywnie troche mi się to już znudziło. Ile można w kółko jeździć? ;)

Nie ma sensu wobec tego posiadanie torowego motocykla i ograniczania sobie możliwości jeżdżenia tak mechanicznie przygotowanym motocyklem na codzień.

Oczywiście jakieś DTSD itp będe zaliczał, ale wyżywać sie mam zamiar teraz w inny sposób. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, żadna trauma. :)

 

Po prostu po kilku sezonach latania po torze, a dwóch ostatnich wyjatkowo aktywnie troche mi się to już znudziło. Ile można w kółko jeździć? ;)

Nie ma sensu wobec tego posiadanie torowego motocykla i ograniczania sobie możliwości jeżdżenia tak mechanicznie przygotowanym motocyklem na codzień.

Oczywiście jakieś DTSD itp będe zaliczał, ale wyżywać sie mam zamiar teraz w inny sposób. :D

Oj Kinga...Pozdrawiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież pisał, że tor mu się znudził i blokowanie kasy w torowym sprzęcie nie ma dla niego sensu. Po drugie nowy projekt już się robi - poczekamy zobaczymy ale torówka to raczej nie będzie ;-).

Swoją droga prześledziłem sobie wczoraj na nowo wątek tych 999 - super sprawa i naprawdę zastanawiam się czy planując w dalekiej przyszłości zakup np. Diavela (kiedyś przecież trzeba będzie oddać swoje 696 w dobre ręce) nie lepiej je zostawić a dokupić zadbane 999 tak by mieć dwa - będzie dylemat :oops: 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już jest zestaw marzenie i to nie na przyszłość ale bardzo, bardzo odległą przyszłość. No i jak w domu wytłumaczyć 2 motocykle w jednym garażu. Inna sprawa to wydaje mi się że zakup naprawdę zadbanych 999 to już całkiem niezła inwestycja kapitału. Zobaczymy co życie przyniesie, puki co 696 wystarczy mi w zupełności ;-).  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dziewiątki odjechały z nowym właścicielem.

Zostają lokalnie , więc nadal będę miał okazje o nie dbać, a może i nadal rozwijać projekt.

Fajny motocykl :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.