Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Strzala88

Osmolony wydech MTS 1200

Polecane posty

Zanoszę się z zamiarem zakupu MTS 1200 na wydechu Termignioni, niby wszystko ok z motocyklem, jest to Polski salon, przebieg około 35 tyś. zastanawia mnie tylko to że jest mocno okopcony wydech. W żadnym innym motocyklu nie miałem aż tak okopconej końcówki wydechu, ale spotkałem się z tym nie pierwszy raz w Multistradzie, nawet jak przeglądam ogłoszenia to widać na zdjęciach że inne egzemplarze też tak mają? Czy to jest normalne w tych motocyklach? Jaki może być tego przyczyna?

 

125958720_293609261954915_7019565037925745067_n.jpg

Edytowano przez Strzala88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u siebie w 1260 co jakiś czas doczyszczam Termi tym bardziej że jest bez kata :D a i tablica rej. od spodu jest trochę osmolona. Jak założyłem plastikową ramkę to ją powyginało od temperatury i poszła do kosza ;)

 

 

Tapatalk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Strzala88 napisał:

Zanoszę się z zamiarem zakupu MTS 1200 na wydechu Termignioni, niby wszystko ok z motocyklem, jest to Polski salon, przebieg około 35 tyś. zastanawia mnie tylko to że jest mocno okopcony wydech. W żadnym innym motocyklu nie miałem aż tak okopconej końcówki wydechu, ale spotkałem się z tym nie pierwszy raz w Multistradzie, nawet jak przeglądam ogłoszenia to widać na zdjęciach że inne egzemplarze też tak mają? Czy to jest normalne w tych motocyklach? Jaki może być tego przyczyna?

 

125958720_293609261954915_7019565037925745067_n.jpg

Odpowiedź jest prosta:  MTS 1200  a zwłaszcza DVT lubi łyknąć trochę oleju, nawet 1260 też tak ma, pomimo, że coś tam poprawiono z pierścieniami, ponoć 950S  nie wymaga dolewek  ;-)  Zatem albo to akceptujesz , albo kupuj MTS V4, choć nie gwarantuję, bo każdy silnik odrobinę oleju zużywa, jednak nasze więcej a zwłaszcza jak rozkręcisz mocno manetkę ;-)  :-)   Chyba, że jest to pełny  przelot i bez kata, tak jak u mnie, to ma prawo być tak :-) 
https://photos.app.goo.gl/TWnYRdHJkvrzNGdP7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiedź jest prosta:  MTS 1200  a zwłaszcza DVT lubi łyknąć trochę oleju, nawet 1260 też tak ma, pomimo, że coś tam poprawiono z pierścieniami, ponoć 950S  nie wymaga dolewek  ;-)  Zatem albo to akceptujesz , albo kupuj MTS V4, choć nie gwarantuję, bo każdy silnik odrobinę oleju zużywa, jednak nasze więcej a zwłaszcza jak rozkręcisz mocno manetkę ;-)  :-)   Chyba, że jest to pełny  przelot i bez kata, tak jak u mnie, to ma prawo być tak :-) 
https://photos.app.goo.gl/TWnYRdHJkvrzNGdP7
Mam MTS 1000DS z około 60tys przebiegu . Oleju kompletnie nie pobiera a nie ma lekko pod moją ręką. Świetny motocykl.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

herni Twój nie ale ja w 1200S DVT 2015 jak rozkręcam, to dolewam - taka prawda jest

1 godzinę temu, herni napisał:

Mam MTS 1000DS z około 60tys przebiegu . Oleju kompletnie nie pobiera a nie ma lekko pod moją ręką. Świetny motocykl.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 

herni Twój nie  i ja bym się cieszył ,  ale ja w 1200S DVT 2015 jak rozkręcam, to dolewam - taka prawda jest - mój  potrzebuje trochę oleju od zmiany do zmiany , niestety...

Edytowano przez Asty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy może, dbając o sprzeta bardziej, niż fabryka zaleca, robić przeglady olejowe połówkowe co 50% interwału i nie trzeba dolewać. ...a przynajmniej ja nie miałem potrzeby.

Wysłane z pośrodku niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2020 o 11:14, gizzy napisał:

Wystarczy może, dbając o sprzeta bardziej, niż fabryka zaleca, robić przeglady olejowe połówkowe co 50% interwału i nie trzeba dolewać. ...a przynajmniej ja nie miałem potrzeby.

Wysłane z pośrodku niczego
 

Też nie dolewam i nie kopci. Może to ropniak ...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.