Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

delta81

Pochwal się swoim Supersportem

Polecane posty

ja mojego mam z niemiec z Drangstedt calkiem przypadkowo poprostu byl na sprzedaz i jak usłyszałem silnik to sie wgl nie zastanawiałem ; :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JBo    0
ja mojego mam z niemiec z Drangstedt calkiem przypadkowo poprostu byl na sprzedaz i jak usłyszałem silnik to sie wgl nie zastanawiałem ; :D :D :D

 

 

Rewelacyjny ten SS wyglada na bardzo dobry stan, który to rocznik? I jaki przebieg?

 

świetna sztuka. Trafiło Ci się jak nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mojego mam z niemiec z Drangstedt calkiem przypadkowo poprostu byl na sprzedaz i jak usłyszałem silnik to sie wgl nie zastanawiałem ; :D :D :D

 

 

Rewelacyjny ten SS wyglada na bardzo dobry stan, który to rocznik? I jaki przebieg?

 

świetna sztuka. Trafiło Ci się jak nic

 

 

 

Rok 94 i 52 tys z groszem .;D sporo juz w nim wymienilem (alternator , rozrusznik , tarcze sprzegla , i pods. paski olej itd) na dniach daje go do malowania ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mojego mam z niemiec z Drangstedt calkiem przypadkowo poprostu byl na sprzedaz i jak usłyszałem silnik to sie wgl nie zastanawiałem ; :D :D :D

 

 

Rewelacyjny ten SS wyglada na bardzo dobry stan, który to rocznik? I jaki przebieg?

 

świetna sztuka. Trafiło Ci się jak nic

 

 

 

Rok 94 i 52 tys z groszem .;D sporo juz w nim wymienilem (alternator , rozrusznik , tarcze sprzegla , i pods. paski olej itd) na dniach daje go do malowania ;]

 

Ale wiesz, że to jest 750-tka z silnikiem od 900-tki, nie? ... I ten rocznik '94 to być może jest silnika bo "buda" jest starsza...

Jak już dajesz go do malowania to daj mu nowszy wzór napisów (te mniejsze, złote) Wtedy będzie wyglądał na '94 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mojego mam z niemiec z Drangstedt calkiem przypadkowo poprostu byl na sprzedaz i jak usłyszałem silnik to sie wgl nie zastanawiałem ; :D :D :D

 

 

Rewelacyjny ten SS wyglada na bardzo dobry stan, który to rocznik? I jaki przebieg?

 

świetna sztuka. Trafiło Ci się jak nic

 

 

 

Rok 94 i 52 tys z groszem .;D sporo juz w nim wymienilem (alternator , rozrusznik , tarcze sprzegla , i pods. paski olej itd) na dniach daje go do malowania ;]

 

Ale wiesz, że to jest 750-tka z silnikiem od 900-tki, nie? ... I ten rocznik '94 to być może jest silnika bo "buda" jest starsza...

Jak już dajesz go do malowania to daj mu nowszy wzór napisów (te mniejsze, złote) Wtedy będzie wyglądał na '94 ;)

 

 

Wiem :D przeciez w papierach mam wszystko napisane a po 2 jest on po wypadku ;p tank jest inny lagi i kilka innych elementow ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaa, to dobrze :) Po starym tanku (nieźle zmasakrowany) widać że to '94-ty ;)

... no, to masz co robić w zimę ;)

Pzdr.

 

ja mojego mam z niemiec z Drangstedt calkiem przypadkowo poprostu byl na sprzedaz i jak usłyszałem silnik to sie wgl nie zastanawiałem ; :D :D :D

 

 

Rewelacyjny ten SS wyglada na bardzo dobry stan, który to rocznik? I jaki przebieg?

 

świetna sztuka. Trafiło Ci się jak nic

 

 

 

Rok 94 i 52 tys z groszem .;D sporo juz w nim wymienilem (alternator , rozrusznik , tarcze sprzegla , i pods. paski olej itd) na dniach daje go do malowania ;]

 

Ale wiesz, że to jest 750-tka z silnikiem od 900-tki, nie? ... I ten rocznik '94 to być może jest silnika bo "buda" jest starsza...

Jak już dajesz go do malowania to daj mu nowszy wzór napisów (te mniejsze, złote) Wtedy będzie wyglądał na '94 ;)

 

 

Wiem :D przeciez w papierach mam wszystko napisane a po 2 jest on po wypadku ;p tank jest inny lagi i kilka innych elementow ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maszyna samorobka swietnie sobie radzi ;)

 

a mógł byś ja zaprezentować? tez miałem w planach coś zrobić , a skończyło się na rekach. dostałem kostkę do polerki (jak cegła wygląda taka mała) i pod temp. obrotu filcu na wiertarce topi się i po przyłożeniu do alu. zciera metal dość dobrze i daje ładny połysk. ukróciła mi prace o polowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A oto mój. Jest to sprzęt po Redu więc starych zdjęć wtykał nie będę. Teraz jest zrobiony troszkę inaczej. Podobało mi się bez owiewek więc zostało, drobna rzecz jak fajnie zamaskować dół czachy może jakieś pomysły? Technicznie TIP- TOP zrobione wszystko a z zewnątrz może komuś się spodoba.

post-551-1366039183,3888_thumb.jpg

post-551-1366039186,1382_thumb.jpg

post-551-1366039186,4959_thumb.jpg

post-551-1366039186,6102_thumb.jpg

post-551-1366039186,704_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

SS przeszedł juz chrzest bojowy, dzielnie radząc sobie z zakrętasami chorwackich dróg. Czas zatem podzielić się i z Wami moim małym projektem, który tak na dobrą sprawę, finał będzie miał w przyszłym sezonie.

Ale zanim SS’iak pokaże nowe szaty króla, parę słów, czemu poświęciłem minioną zimę i godziny poszukiwań części online;) Aha, co do samej „bazy”-  nabyta drogą zakupu, w okolicach Poznania; zapuszczona, umorusana i zabiedzona. Do tego, po małych drogowych traumach. Ale, od czego są dobrzy wujkowie… ;)
Dodam jeszcze, że wszystko wzięło się z tego, że ten Supersport jest dla mnie tak ponadczasowy w swej linii, że jak już przejdzie total makeover i stanie się zadziornym monoposto, całe to grzebanie, poszukiwanie, radzenie się i kombinowanie, wynagrodzone zostanie do n-tej satysfakcji.

 

A tymczasem, lista małych ingerencji:

a) napęd

•    zębatka tylna STEALTH 37Z
•    zębatka przednia JT 15Z
•    DID łańcuch- złoty VX2
•    osłonka zębatki- malowanie/czarny mat;
•    klocki hamulcowe- przód i tył- sportowe Lucas’y
•    komplet opon- Pirelli Diablo Rosso II
•    zmienione tarcze hamulcowe- przód

b)zawieszenie –„wisienka na torcie” ;)

•    tylny amortyzator- nowy, dedykowany do tego model firmy Hyperpro
•    przednie zawieszenie- cały środek nowy- sprężyny Hyperpro, uszczelniacze, oleje; całość zawieszenia przygotowana przez dobrze znanego Łukasza z LTDesigns. Rezultat- moto prowadzi sie wybitnie!

c)silnik

•    założone dysze Dynojet+ filtr K&N+ regulacja i strojenie gaźników(juz pod nowy wydech)
•    świece    NGK
•    przewody zapłonowe NGK
•    nowe paski& rolki
Całość zalana Agip'em.

 

d)wydech

•    BOS carbon, dorobiony pod wysokie mocowanie
•    dorobione mocowanie
•    dorobione rury
•    zmienione nowe, ale używane korektory

d) modyfikacje:

•    felga tylna- z modelu 900- 5,5 cala
•    szyba MRA
•    pompy hamulcowe BREMBO z modelu 900
•    akcesoryjne clip'on'y i zbiorniczki( całość w czerni)

e)malowanie:

•    felgi
•    wahacz
•    stelaż
•    lusterka
•    osłona pasków(wraz z elementem rzeźbiarskim kolegi PLP;)
; wszystko w czerni

f)pozostałe

•    uszczelka pokrywy sprzęgła
•    uszczelka kolektora wydechowego
•    komplet manetek Progrip 724 czarny/czerwony
•    nowe obicie kanapy
•    male kierunkowskazy( tyl, plastik został przycięty)
•    nowy, oryginalny podnóżek
•    nowe łożyska
•    nowe mocowanie tablicy
•    nowe aku
•    przewody hamulcowe w stalowym oplocie
•    sportowe klamki CNC- czarno- czerwone
•    akcesoryjne końcówki kierownicy
•    alu podnóżki- czerwień, wpadająca w róż;)Docelowo- akcesoryjne sety. Pewnie padnie na Woodcraft'a.

Do zamontowania:

•    boczny amortyzator( poszukiwane mocowanie- chetnie przyjme;)
•    przedni błotnik- carbon- do kupienia; kupiony okazał sie nietrafiony- chętnie odsprzedam/wymienię
•    crash pady

I jak pisałem wcześniej-nowe barwy. Ale to dopiero przed nami. I nie będzie to kolejna wariacja z białą ramą ;) Na tym etapie, moto miało zostać sprawdzone mechanicznie. Jest świetnie, ale nie wiem, czy nie skończy sie na włożeniu mocniejszego serducha... może coś z ST'ka... Gdyby ktoś miał silnik od ST2,chętnie poznam szczegóły.

 

Pozdrawiam, Mandaryn;)

  
   

   
 

post-86506-0-04726400-1375639618_thumb.jpg

post-86506-0-60640100-1375639638_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już jest malinowo, a jak zrealizujesz wizje, to będziesz miał zajebisty zakrętozapierdalaczonastrojopoprawiacz ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.