Jump to content

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!

Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

delta81

Pochwal się swoim Streetfighterem.

Recommended Posts

Musze wtrącic swoje 3 grosze do dyskujsji , sam ten wydech wyszperałem w necie a że mój przyjaciel jest równie psychiczny jak ja od razu stwierdził że to jedyne co możemy założyć do sprzęta. Jak widać w linku który przesłał powyżej gaduli wydech ok. W desmosedici jakoś nikt nie neguje odgłosu wydechu rodem z GP. Zależało nam na jak najlżejszej wizulanie tylnej sekcji , wszystkie inne wydechy albo zasłaniają koło albo są pod zadupkiem i też robi się ciężko. Z drugiej strony im więcej przeciwników tym lepiej :) , będzie rzadki egzemplarz :)

Jak dla mnie jeden ładniejszych układów do streetfightera . Pasuje w 100% do stylistyki motocykla tak jak 2wheels napisał wszystkie inne zasłaniają tył motocykla i jak na mój gust są poprostu brzydkie. Ale to tylko moja subiektywna opinia.

Jeszcze takie krótkie karboniki fajnie wyglądają

Musze wtrącic swoje 3 grosze do dyskujsji , sam ten wydech wyszperałem w necie a że mój przyjaciel jest równie psychiczny jak ja od razu stwierdził że to jedyne co możemy założyć do sprzęta.

Heheh, i tak trzymać. Na tym drugim filmiku nieźle daje! Zakładać Panowie i niech właścicielom ryżowych wiertarek gul skacze :twisted:

tutaj jeszcze cos innego z typu odsłoniętych tylnych kół w streetfighterze , tez o nim myslelismy przez chwile ale jednak za bardzo przypoimna według nas "kran"

Ten który pokazał Billy też ciekawy :)

Co to za tarcze hamulcowe ma ten street z postu Billego?

Jakieś węglowe? :shock:

A wydeszek, fajny ten pojedynczy Termis.

O ile dobrze kojarzę w samochodach to tarcze wymienia się bardzo rzadko za to klocki lecą i są pieruńsko drogie.

Acha i mają kiepską skuteczność na mokro.

jak już człowiak sam czegoś nie doda to dział streetfighter nigdy się w aktywnych wątkach nie pojawi.... :(

To prawda ....... ten dział to chyba tylko Ty prowadzisz ,ale twój sprzęcik zacnie wygląda :clap: :wink:

jak już człowiak sam czegoś nie doda to dział streetfighter nigdy się w aktywnych wątkach nie pojawi.... :(

To prawda ....... ten dział to chyba tylko Ty prowadzisz ,ale twój sprzęcik zacnie wygląda :clap: :wink:

KOMUNIKAT DO ADMINISTRATORÓW

PROSZE ZMIENIĆ NAZWE DZIAŁU NA DESMOFIGHTER ;)

8-) <---milczenie theodora

Obłęd tylko po kiego czorta to ferrari :?: :!:

bo na ferrari jest znaczek ducati

hehe w końcu :P

Jak dla mnie wygląda kozacko

Czyli Theoś miał coś kąśliwego do powiedzenia, ale tym razem się powstrzymał :lol: :lol: :lol:

Brawo Theo - nie bolało, prawda ? :lol: :lol: :lol:

Poczekaj do następnego sezonu.. ;)

Wydech robi robotę :twisted: Tylko te lusterka jakieś takie jakby za duże jak na streeta... :roll: Albo to złudzenie optyczne.