Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
KingRider

Potrzebuje fotkę St2 bez owiewek

Polecane posty

Moim zdaniem nie jest przystosowany do jazdy "bez ubrania" (moje st3 wygląda prawię identycznie) ze względu na wiele elementów osprzętu, które wtedy w nietetyczny sposób znajdują się na wierzchu, już sam akumulator szpeci, wiązki kabli i elektryka... Oczywiście jeśli ktoś się zastanawia czy można rozebranym STekiem śmigać na co dzień... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem nie jest przystosowany do jazdy "bez ubrania" (moje st3 wygląda prawię identycznie) ze względu na wiele elementów osprzętu, które wtedy w nietetyczny sposób znajdują się na wierzchu, już sam akumulator szpeci, wiązki kabli i elektryka... Oczywiście jeśli ktoś się zastanawia czy można rozebranym STekiem śmigać na co dzień... ;-)

Tak uważasz? to popatrz. Mam nadzieję że Kindze cos takiego po głowie chodzi. :D

post-88-1366036571,2337_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O właśnie,dzięki Teo- czytasz w moich myślach :D Właśnie miałam zapytać czy ten osprzęt da radę umiejętnie ukryć bez pozbywania się niezbędnych elementów i uwidocznienia całej ramy. Z fotki wynika, że jednak tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stosunkowo łatwo ukryć. Np zamiast cewek zapłonowych i przewodów mozna zastosować cewkofajki. Chociaż czasem nawet instalacja może być zabiegiem stylistycznym. W takim techno-biku.

W ST2 niestety jest "duży" komp i trzeba to gdzieć upchnąć. Chyba że idziemy dalej i adaptujemy układ wtryskowy z nowszych modeli. Bądź zastosujemy "potężną" baterię mechanicznych gaźników. :D

 

Przyznaj sie, co kombinujesz?

 

P.S. ten Radical ma niestety instalacje elektryczna zredukowana do minimum potrzebnego do pracy silnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic wielkiego nie kombinuje:D Zima nadchodzi i różne pomysły przychodzą do głowy ;) A jednym z nich jest kupienie "okazji" za małe pieniądze(czyli po drobnych przebojach, nie ważne owiewki, lampy itp. najważniejsze żeby silnik i rama były ok) oczywiście z suchym sprzęgłem, desmodue z silnikiem od 900, który zmodyfikuje według własnych upodobań. Padło na ST2. Jest na allegro do kupienia np. ta sztuka http://moto.allegro.pl/piekne-ducati-st2-944-mega-okazja-sprawdz-i1289806479.html

Może gościu zejdzie jeszcze z ceny, a w moto tchnie się nowe życie 8-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak myslałem ze o tym myslisz. Gdybym miał wolną gotówke sam o nim myślałem jako materiale do modyfikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że ślini się na niego już kilka osób ;)

Kinga obiecaj tylko, że ta kanapa zostanie :lol: (żartowałem)

pomysł super

kupować,ciąć,spawać,malować,jeździć.....

popieram takie inicjatywy POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jak zakup dojdzie do skutku to do przeróbek mogę dorzucic obniżane kierownice, za darmochę oczywiście, ja kupiłem już z lsl. Zrozumiem jak nie będą się podobac.

post-564-1366036571,7097_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kierownica w serji ST to jedna z najpaskudniejszych rzeczy w ducati. A w monsterze S4 za pomysł montażu takiej to powinni kogoś w dyby zakuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kierownica w serji ST to jedna z najpaskudniejszych rzeczy w ducati.

 

Jak to mówią są gusta i guścidła, mi się podoba, no ale to tylko pojedynczy głos... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stosunkowo łatwo ukryć. Np zamiast cewek zapłonowych i przewodów mozna zastosować cewkofajki.

 

 

 

 

 

 

 

Theo mozesz ze dwa słowa więcej? Jak je dobrać , gdzie dostać...... :roll: A konkretnie MarekST4s powyżej chcialby swoje moto w takie ubrać . Jessu ile tam jest szpargałow :o :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cewkofajki sa w monsterach serii S4, 1098 i 848 z tym że w dwóch ostatnich dodatkowo mocowane do pokrywy zaworów. Takie same sa bodajże w jakiś modelach kawasaki i suzuki. To w miarę uniwersalny produkt DENSO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też przymierzam się do przeróbek swojego st, jeśli można to też dorzucę fotke

 

A co robisz z aku? Zostawiasz ta kobyłkę w org. miejscu czy inny pomysł??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga 3mam kciuki, pomysł wery gud a gość na pewno zejdzie. Jak chcesz pomogę w negocjacjach ;) - oczy - wiście 4free.

 

Nie może nie zejść.

 

Zapaśnik.

 

Postaram się wykorzystać urok osobisty i zobaczymy co z tego wyjdzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześc! kierownice aktualne, na początek dobre a potem wszystko zależy już od budżetu ''Olekmotocykle'' ma fajne i cena fajna http://moto.allegro.pl/kierownica-cbr-z ... 48228.html ,Aku daję pod siedzenie w miejsce w miejsce odmy do odpowietrzania skrzyni korbowej a odmę mniejszą kupiłem z monstera i pójdzie do tyłu [zdj.nr.2] to jest najtańsze rozwiązanie. Cewki między cylindry a ECU pod bak. Górną czołową owiewkę chcę z 748,916,996 . Stelaż jest ten sam co cagiva mito, ale reflektor już jest inny.

post-564-1366036583,9249_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.