Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
Pablo

SportClassic - pierwsza jazda

Polecane posty

no to jeszcze jedna dedykacja:)

Kociak fajny:)

 

ale brak kasków....:)chociaż sobie w tym roku pojeźdzliśmy na Triumphach bez:)zaje...:) łeb urywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jeden? Myśle ze każdy z nas musi sobie kupić własnego

Choć z drugiej strony, my po prostu lubimy zapierdalac.

No chyba ze SBK na tor a SC na ulice. I do tego jakiś Z lub supermoto do latania na gumie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

myślę że względem 748 ma +10 do lansu pod "cynamonem" i -10 do zapieprzania miedzy samochodami w korku i po winklach. ale to tylko moje zdanie. nigdy nie jechalem na SC, zawsze jakies promile lub zioło stały na przeszkodzie coby ujeździć Twojego żółtka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę że względem 748 ma +10 do lansu pod "cynamonem" i -10 do zapieprzania miedzy samochodami w korku i po winklach. ale to tylko moje zdanie. nigdy nie jechalem na SC, zawsze jakies promile lub zioło stały na przeszkodzie coby ujeździć Twojego żółtka

 

Może mały konkurs na wiosnę? :twisted:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuję tak:

najpierw przelot w korkach z Bródna przez grota i trasę toruńską do zachodniego, następnie w grójecką i na cargo, ładnym ślimaczkiem na kolanku kierunek na piaseczno i dalej przez magdalenkę i trasę krakowską lecimy na radom. kilka kółek i wieczorem lans po centrum, starym mieście i pod fontannę :D a potem % i fajka pokoju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

He, he, he - Łukasz - chcesz turnieju "Fair-Play" ?? - wybierzcie "grunt neutralny" !!

W tej trasie wygrywasz jej znajomością (jak sądzę :roll: ) - zaraz Piter zaproponuje winkle w Bieszczadach i TY - nie znając trasy - wymiękniesz :mrgreen:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"....Choć z drugiej strony, my po prostu lubimy zapierdalac."

 

 

Sugerujesz , że nie da rady Twojemu bikowi?.. :roll: :twisted:

 

Temu, kto nigdy nie jeździł na SC, proponuję najpierw trochę empiryki, a później pogadamy, co, który potrafi... ;)

Do tego wszystkiego Piter jest świetnym pilotem, w tej konkurencji postawię na niego każde pieniądze... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę że względem 748 ma +10 do lansu pod "cynamonem" i -10 do zapieprzania miedzy samochodami w korku i po winklach.

Nie wiedziałem, że masz takie kompleksy :shock:

Co do winklowania Pitera na Klasiku- żebyś się nie zdziwił..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do winklowania Pitera na Klasiku- żebyś się nie zdziwił..

Dlatego napisałem, że (jak podejrzewam) Łuki świetnie się czuje w Warszawskich korkach i stąd propozycja trasy. ;) (zaproszenie na własne podwórko)

Piotr z kolei (również przypuszczam) ogarnia swobodnie winkle w górach. Zróżnicowanie "macierzy" jest więc powodem do wyboru "gruntu neutralnego".(czyt.: ani korki, ani góry :D )

Chociaż ... "walcząc o życie" w Poznaniu z szerszą kierą na Monsterze nie rozkładam lusterek w puszkach. :lol:

P.S.

Baaaaardzo chętnie bym zobaczył Was "na ostro" Panowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boa    0
myślę że względem 748 ma +10 do lansu pod "cynamonem" i -10 do zapieprzania miedzy samochodami w korku i po winklach.

Nie wiedziałem, że masz takie kompleksy :shock: /.../

Dobra riposta :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę że względem 748 ma +10 do lansu pod "cynamonem" i -10 do zapieprzania miedzy samochodami w korku i po winklach.

Nie wiedziałem, że masz takie kompleksy :shock:

Co do winklowania Pitera na Klasiku- żebyś się nie zdziwił..

 

ale jakie kompleksy? gdzie je tu odnalazłeś :D poprostu classic jest śliczny, piękny, lep na baby, świetnie brzmi itp - sam bardzo chciałbym SC. Jednak z jakiegoś powodu po torach smigają głównie SBK, z powodu walorów torowych. wiec jaki kompleks?

 

Z oględzin SC Berna wywnioskowałem że jest szerszy od 748 z powodu m.in. lusterak na koncy kiery. stad uwazam ze 748 lepiej nadaje sie na korki

 

Co do winklowania Pitera na Klasiku- żebyś się nie zdziwił..

Dlatego napisałem, że (jak podejrzewam) Łuki świetnie się czuje w Warszawskich korkach i stąd propozycja trasy. ;) (zaproszenie na własne podwórko)

Piotr z kolei (również przypuszczam) ogarnia swobodnie winkle w górach. Zróżnicowanie "macierzy" jest więc powodem do wyboru "gruntu neutralnego".(czyt.: ani korki, ani góry :D )

Chociaż ... "walcząc o życie" w Poznaniu z szerszą kierą na Monsterze nie rozkładam lusterek w puszkach. :lol:

P.S.

Baaaaardzo chętnie bym zobaczył Was "na ostro" Panowie.

 

dlatego zaproponowałem najbardziej zakorkowaną trasę w warszawie w porannym szczycie, następnie neutralny tor (zrobiłem na radomiu 5 kółek może) i na koniec lans :D

 

Zapraszam w Bieszczady. Z noclegiem ;)

 

Przybędę na pewno - tyklo na wiosnę bo teraz bobas mi zajmuje cały wolny czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boa    0

Staaary, jak teraz Ci zajmuje cały wolny czas, to jakieś zmiany szykują Ci się za najbliższe kilka lat (no chyba, że nie najbliższą wiosnę miałeś na myśli) :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to może rodzinny spot z dziećmi (mam dwoje) w neutralnym miejscu?? A i innych się zabierze ku wspólnej uciesze.? :D

 

Mam cały czas nadzieję ,że wiosenny meeting będzie taką właśnie okazją. Zadbajmy ,żeby tak było.

 

A wracając do tytułowego bohatera ,Pablo przyjedzie też swoim CLASSICiem :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to może rodzinny spot z dziećmi (mam dwoje) w neutralnym miejscu?? A i innych się zabierze ku wspólnej uciesze.? :D

 

Mam cały czas nadzieję ,że wiosenny meeting będzie taką właśnie okazją. Zadbajmy ,żeby tak było.

 

A wracając do tytułowego bohatera ,Pablo przyjedzie też swoim CLASSICiem :lol:

 

Family meeting, to dobra myśl, jestem za ;)

Nie mogę się doczekać, żeby na wiosne móc przyjechać Classikiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dlatego zaproponowałem najbardziej zakorkowaną trasę w warszawie w porannym szczycie, następnie neutralny tor (zrobiłem na radomiu 5 kółek może) i na koniec lans :D

 

 

Dalej nie wiem, co ten "test" ma udowodnić.. Pomijam umiejętności kierowców, bo przecież motory same nie jeżdżą ;)

Natomiast, jako okazja do bieszczadzkiego spotkania- jak najbardziej. Może jak umyję motor wezmę udział w kategorii "lans" :lol:

Wracając do tematu- czarny Klasik jest de best. Ciekawe, kto w ogóle wpadł na żółty pomysł w Dukach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dlatego zaproponowałem najbardziej zakorkowaną trasę w warszawie w porannym szczycie, następnie neutralny tor (zrobiłem na radomiu 5 kółek może) i na koniec lans :D

 

 

Dalej nie wiem, co ten "test" ma udowodnić.. Pomijam umiejętności kierowców, bo przecież motory same nie jeżdżą ;)

Natomiast, jako okazja do bieszczadzkiego spotkania- jak najbardziej. Może jak umyję motor wezmę udział w kategorii "lans" :lol:

Wracając do tematu- czarny Klasik jest de best. Ciekawe, kto w ogóle wpadł na żółty pomysł w Dukach..

Powiem więcej Czarny i Ścierwo Brudny pogodzi wszystkich. Pablo piękny, nie było nowszego i mniej pokracznego :P a i jeszcze jedno. Krencik jak tak sie zapraszasz i organizujesz wyścig uliczny w korkach to przy kąmpieli bobasa zastanów sie czy później będzie go mial kto kapać.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.