Jump to content

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!

Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

faza

Klasyk na tor - budowa,mam nadzieję

Recommended Posts

Nie, no będzie fajniejszy :)))) Silnik rozebrany i ...raczej żyje :) Tłok, pierścienie do wymiany, cylinder do lekkiego szlifu, reszta wygląda ładnie. Kierownica jest, szybkozłączki owiewek i mocowanie centralne jest. Manetka replika Amal (gaźnik jest Amal więc pomyślałem o konsekwencji). Uchwyty repliki wyścigowych. Sety są ale...chyba wystrugam delikatniejsze. Owiewka z szybą przyszły, ładne. Wcześniej miałem doświadczenia z polską firmą Pokoplast robiącą laminaty. Teraz dla porównania robota hiszpańska i włoska. Bez porównania niebo i ziemia. Polska - reszta świata 1:0 :) Potrzebuję porady odnośnie lakierowania. Niebieski to opcja wyjściowa (nie było ładnego zdjęcia Ducati do projektu). Szanowny sponsor godzi się na wyjście z barw firmowych więc pokombinowałem z czerwonym. Pytanie biały z czerwonym czy srebrny z czerwonym? Rama czarna czy czerwona?

WP_20161220_001.jpg

WP_20161220_002.jpg

WP_20161220_003.jpg

Motur_v03.jpg

Motur DOMO.jpg

Motur DOMO — kopia.jpg

...no i dalej było tak. Dłubałem, dłubałem, dłubałem. Poskładałem, rozebrałem i ponownie składałem. Na koniec Maciej nasz poznański wziął w swoje ręce silnik i w całości oszlifował moją fantazję i niewiedzę tak aby dało się jeździć i działało. Ostatecznie projekt skończony, odpalony, gotowy na pierwsze zawody...uffffff :8_laughing: Zwracam uwagę na wybitnie pomysłowe użycie elementów do zasłon karniszowych :))))

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

unnamed.jpg

Cieszę się Klekot żeś się dla mnie z błota pewnie wygrzebał by nieść dobre słowo :)))))

Hehehhe... naprawdę wielki podziw, dla efektów Twej pracy... ja się teraz słabo udzielam... z powodu braku czasu...trochę mi się od pierwszych wpisów życie poprzestawiało... ale powoli się ogarniam... niedługo pewnie przeprowadzka do Giżycka mnie czeka... ale powoli, powoli... hehheheheheh