Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

delta81

Pochwal się swoją Multi

Polecane posty

Przecież to projekt sprzed 3 lat, jakiegoś domorosłego grafika :P

Prawda jest natomiast taka, że nową Multi w 2012r obejmie lakierowanie w kolorze Race Titanium Matt :D

post-84-1366037352,371_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krl    0

To jest miód na moje uszy, oczy itd. jak ty to ładnie napisałeś ;) ;) ;) swoją drogą ten wzór lakierowania jest całkiem zadziorny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dwa zdjęcia mojej MTS - nie piękne ale coś jest ;) Jedno zanim kupiłem, a drugie z dzisiejszego wypadu nad Zegrze z kolegą w tle ;)
Mnie się podoba :D

 

Moja z jeszcze zakrytym sprzęgłem:

classifieds-79885-0-16265300-1365327158_thumb.jpg(fot. Sławomir Kamiński)

 

Multistrada - unikalna i jedyna w swoim rodzaju czyli piękna :roll:

post-42-1366037411,9376_thumb.jpg

post-42-1366037412,1304_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh....

 

Byłem w muzeum Ducati i tam Pani która nas oprowadzała po ekspozycji tak sexownie wypowiedziała słowo Multistrada z włoskim akcentem, że nawet Cyklopa bym pokochał :D

 

Ładne maszynki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To i ja się pochwalę :)

 

Od wczoraj jestem właścicielem czarnej Multistrady 1000DS z 2006 roku. Moto znane w klubach Ducati, bo pierwszym właścicielem w kraju był Maro z Bielska, a kolejnym cinek78. Teraz moja kolej się nią cieszyć!! :)

 

Zrobiliśmy wczoraj z kolegą wwk ponad 1000km busem po nią, ale uczucie związane z jej posiadaniem i jazdą na niej jest warte każdego km i każdej minuty podróży po nią. Samą jazdą myślę, że się jeszcze będę długo napawał, bo po przesiadce z Monstera 620, potencjał w niej drzemiący na razie lekko onieśmiela ;)

 

Dołączam fotkę zrobioną na szybko, zaraz po wypakowaniu. Postaram się pokazać jej coś więcej niedługo :)

 

Pozdrawiam

multi.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słabo widzę, ale kominy chyba jakieś porządne napie...dalatory :twisted:

 

Krótkie puszki GPR, tytan z karbonowymi końcówkami, takimi ściętymi na boki, więc się idealnie komponują z dupcią Multi. Grają dostojnie, ciche nie są :) ale nie męczą natężeniem dźwięku. Jak dla mnie idealny kompromis :) Do tego dźwięk suchara..... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jedno napisze - sprzedałem to się już mogę przyznać :lol: ... niestety w/w multa jest.... chyba najbardziej wypasiona sztuką w Polsce, co też niestety naraża nowego nabywcę na wiele maili pt. : "czy mi odsprzedaż..." ;) - przynajmniej ja tak miałem - a tak poważnie to bardzo człowieka cieszy jak poszanowany sprzęt trafia w dobre ręce i będzie nadal zadbany i poszanowany jak 2 pokolenia desmozakręconych wstecz :) - tak, tak - kolega jest trzecim właścicielem z forum tego egzemplarza , i oby tak zostało... :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj zazdroszczę. Sam strasznie chciałem ją kupić, ale niestety nie udało się sprzedać obecnego sprzęta. Tak to u nas jest, że trudniej pozbyć się Hondy niż Ducati :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UMARŁ KRÓL - NIECH ZYJE KRÓL :D czyli po tym jak moją multę nabył yang , to dzisiaj już od 5 godzin stoi u mnie piekna MTS 1200 z roku 2011 z przebiegiem 1780 km :) muszę ja ubrać , doposażyć i... mam kilka pytań:

1. jak uruchomić motocykl pinem - już ustaliłem swój ale nie wiem jaka jest procedura uruchomienia...

2. manetki podgrzewane: ktos wie gdzie jest wiązka do podłaczenia??? czy aktywacja w programie MTS-a nastapi po podłaczeniu manetek??? teraz nie ma wogóle możliwości załączenia ich (w testowym touringu były sterowane przyciskiem rozrusznika)

3. jaka jest wasza opinia o kufrach orginalnych kontra ładne czarne aluminiowe kwadraciaki??? uważam że ori maja super mocowanie (szybkie i estetyczne) ale sa plastikowe, natomiast alu są na stelażu , ale niezniszczalne ;)

4. czy jest ktos na forum i ma po polsku instrukcje obsługi tego "laptopa" ??? chetnie pożyczę,zrobię ksero lub odkupię - ktoś pomoże???

5. ktoś instalował do mts olejarkę łańcucha????

DSCI0056.JPG

DSCI0057.JPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zdobyłes furę! Opowiadaj jak to było. Gratulacje!! ;)

 

nie będę powielał tematu - rozpisałem się w 'ducatowym markecie" w wątku " ktoś zna ten przypadek" -wyczerpująco opisałem mój zakup ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.