Jump to content

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!

Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

delta81

Pokaż swojego Monstera

Recommended Posts

Dnia 17.08.2017 o 12:10, mioo napisał:

wpadnij na grupę ducati na FB.  chętnie bym na żywo zobaczyl

Nie mam fejsa ;). Poza tym jestem na razie uziemiony bo pół internetu mówi co innego a drugie pół co innego i nie wiem w którą stronę kręcić nakrętka ;)

16 godzin temu, Redjasper napisał:

piękna trasa i zakręty https://goo.gl/maps/iAaa628xkn32

DSC_2334-01.jpeg

Witam,

Widzieliśmy się ostatnio na ul.Wielickiej. Ja byłem na swoim 695. Lecieliśmy w stronę Krakowa, Kojarzysz sytuację?

4 godziny temu, zrywka napisał:

Witam,

Widzieliśmy się ostatnio na ul.Wielickiej. Ja byłem na swoim 695. Lecieliśmy w stronę Krakowa, Kojarzysz sytuację?

Jasne, że kojarzę :)   nie udało się stanąć koło siebie na kolejnych i kolejnych światłach - chciałem Ci powiedzieć, że miałem takie 695, tylko czarne.

Bardzo ładnie wygląda Twój w czerwieni :)

Dnia 20.10.2017 o 17:21, Redjasper napisał:

Jasne, że kojarzę :)   nie udało się stanąć koło siebie na kolejnych i kolejnych światłach - chciałem Ci powiedzieć, że miałem takie 695, tylko czarne.

Bardzo ładnie wygląda Twój w czerwieni :)

Daj mi namiar do siebie na priv, może uda się jeszcze styknąć w tym sezonie. Miałbym też sporo pytań odnośnie Monstera.

Pozdrawiam

11 godzin temu, faza napisał:

Nie wydaje Ci się przyciężki przód z tym błotnikiem?

tak, na wiosnę będzie założony carbonowy błotnik w stylu cafe i felgi zmienią kolor na czarne;)

polecam biblie monstera autorstwa Ian Falloon'a

https://books.google.pl/books?id=iWGyXKoEMtYC&pg=PA13&lpg=PA13&dq=ducati+m900+1993+ian+falloon&source=bl&ots=wuhSYyKN8b&sig=IgY3nSLgtkeSCT0qJ5PsOwUGX8s&hl=pl&sa=X&ved=0ahUKEwjf-cD--LvXAhUB1hoKHbNxBVwQ6AEIWTAM#v=onepage&q=ducati m900 1993 ian falloon&f=false

i co do 25 lat Monstera, na zdjeciu moj 2gi M900 z 93' z samego początku produkcji, 95% oryginał, w oryginalnym lakierze, wyprodukowano tylko 2162 sztuki modelu 93' więc jest to już mega rarytas, bardzo poszukiwany przez Monster fanatyków na zachod od naszej granicy;)

WP_20171104_024.jpg

Dnia 7.11.2017 o 20:36, Andrzej904 napisał:

Moje M900 w aktualnej konfiguracji

doc 2.JPG

doc 1.jpg

Mam trzy pytania. Co to za tłumik (gdzie on jest :) ? Czy ten przedni błotnik to swap od SS`a? Co to za ustrojstwona zbiorniku paliwa?

Pozdrawiam