Krycha 0 Posted April 4, 2011 Jenas13 a jak ty pomykasz bez lusterek ?? :shock: pewnie nie uzywa wstecznego :) Pozdr ! Share this post Link to post Share on other sites
lkrencik 0 Posted April 4, 2011 Jenas13 a jak ty pomykasz bez lusterek ?? :shock: A Ty używasz lusterek? żeby ich nie uzywac trzeba byc po prostu szybszym od innych na około. odrywasz wzrok od drogi zeby spojrzec w lusterko i przez minimum 0,5s nie widzisz co sie dzieje przed Tobą. Share this post Link to post Share on other sites
jenas13 0 Posted April 4, 2011 Uzywam uzywam tylko zdjecie zrobilem od razu po założeniu wydechów. Jak składalem Duca w całosc. Niestety na lusterka musialem poczekac kilka dni, poniewaz poczta miala opóznienia. A zal bylo nie usłyszeć jak wydechy graja :). Ale juz sa wiec smialo mozna śmigac :) W sobote na rozpoczecie sezonu ... tylko u mnie tu nikt nie ma Ducatów wiec z raczej Japońska ekipa... Share this post Link to post Share on other sites
SCHNNAZZI 4 Posted April 7, 2011 tylko u mnie tu nikt nie ma Ducatów wiec z raczej Japońska ekipa... Dokładnie znam ten ból. A lusterka sie uzywa. Choćby zobaczyć czy panowie niebiescy za mna jadą i chcą sie przyjrzeć "mojej" dupci. Albo przy wyprzedzaniu czy nie ma jakiegos "fastrajdera" szybszego ode mnie. A ostatnio miałem eskortę przez kilka km zrobiona przez niebieskich panów hehe :D swoja drogą Duca przyciąga Policje:( kiedy nie wyciągne ja na ulicę to niebieskich pełno :( Share this post Link to post Share on other sites
Fifi 0 Posted April 7, 2011 SCHNNAZZI to chyba do Ciebie ciągną a nie do motoru! Czują niebezpieczeństwo w powietrzu :twisted: Share this post Link to post Share on other sites
SCHNNAZZI 4 Posted April 11, 2011 Heh tylko że ja w sumie wolno jeżdżę czasami odkręce manete ale na razie nie szaleje nie mam kasy na mandaty a mam wrażenie że stoja za każdym zakrętem. Share this post Link to post Share on other sites
adamos 0 Posted April 19, 2011 :twisted: Nic dodać nic ująć Share this post Link to post Share on other sites
jenas13 0 Posted April 19, 2011 Ładny Ładny ... Fajnie komponuje sie czerwona rama z owiewkami ... pzdr ... Share this post Link to post Share on other sites
delta81 0 Posted April 19, 2011 No, no rzeczywiście ładnie czerwono czerwony, gratuluję! Share this post Link to post Share on other sites
adamos 0 Posted April 20, 2011 Marzy mi się tylko trochę inny wydech tak dla pełni szczęścia, by dukat mógł odetchnąć pełnym sercem. Share this post Link to post Share on other sites
linekr 0 Posted April 26, 2011 LADY IN RED. data urodzenia 2000. przebieg 12 000. śliczna. pachnąca benzyną. sexowna. może kiedyś uda mi się wstawić lepsze foty. może BOA się zlituje??? Share this post Link to post Share on other sites
delta81 0 Posted April 27, 2011 Noo, ładna ta lejdi, ładna! graty linek! Share this post Link to post Share on other sites
bialy114 1 Posted April 27, 2011 Piękniutka - i jedynie słusznym kolorze ;) Gratulacje :D Share this post Link to post Share on other sites
KAMYK 9 Posted April 27, 2011 Fajny sprzęt..może w stolicy zakupiłeś? Share this post Link to post Share on other sites
linekr 0 Posted April 27, 2011 tak, w stolicy. znasz motocykl??? Share this post Link to post Share on other sites
Gorzko 10 Posted April 27, 2011 ładne moto :) Kamyk zna bo sam te moto spawał z 3 :) i malował. :lol: :lol: Żartuje oczywista :) Share this post Link to post Share on other sites
davidson 1 Posted April 27, 2011 Ładny SS-siak! Gratuluję zakupu! ...długo już stał na Allegro, zastanawiałem się kto go weźmie :) SS-y na wtrysku najładniejsze są w krótkiej kiecy, dobry wybór! ...tylko opci nie zapomnij. Ducati trzeba porządnie opijac!! :) pzdr Share this post Link to post Share on other sites
desmo77 0 Posted April 27, 2011 Linek - Graty! To ty teraz jesteś mężczyzna spełniony :mrgreen: Share this post Link to post Share on other sites
KAMYK 9 Posted April 27, 2011 Jak kupiłeś w wawie na woli to znam, był dobrze przybrudzony , widać, że dopieściłeś ,ma nowe gumy jeśli to ten sam ..a jak od dziewczyny kupiłeś to ten sam oglądałem... Share this post Link to post Share on other sites
SCHNNAZZI 4 Posted May 11, 2011 A to moja Piękna <3 Share this post Link to post Share on other sites
Krycha 0 Posted May 11, 2011 very nice :) PS skoro juz bylo o kozaczkach to moze teraz o bialych adidasach watek ? ;) Share this post Link to post Share on other sites
Gorzko 10 Posted May 11, 2011 very nice :) PS skoro juz bylo o kozaczkach to moze teraz o bialych adidasach watek ? ;) Dresik style. Share this post Link to post Share on other sites
bialy114 1 Posted May 11, 2011 Jeszcze żeby to chociaż były Pumy - Ducati, a nie jakieś Najki :lol: :lol: :lol: Share this post Link to post Share on other sites