davidson 1 Posted December 10, 2010 ... zupełnie zapomniałem, że mam fotki ze szkolenia w Gostyniu. Wspomnienie ostatniego w tym roku ciepłego łikendu... :( ... uwagaaaa, lecą!!! wyjazd ze spotkania na zakończenie sezonu droga powrotna Share this post Link to post Share on other sites
theodor 2 Posted December 10, 2010 ale fajny tor(ek) w tym Gostyniu. :D Super fotki. Share this post Link to post Share on other sites
musieli 30 Posted December 10, 2010 Coraz bardziej te SSy 900 mi się podobają... :? Share this post Link to post Share on other sites
MINI-MAN 1 Posted December 11, 2010 też nie mogę się napatrzeć a jak by był jeszcze super light :shock: albo chociaż monoposto tooo już sam nie wiem co :o bardzo mi się podobają ... Share this post Link to post Share on other sites
davidson 1 Posted December 11, 2010 ...też bym chętnie monoposto założył i tłumiki do góry, ale za dużo jeżdżę - jak widać - we dwójkę i z torbami... Mam nakładkę w kolorze, też dobrze robi. A na wiosnę będzie jeszcze z białym plackiem i jedynką! :) ...prace są w trakcie, nie mogę się doczekać końca! :) Share this post Link to post Share on other sites
Piter748 0 Posted December 11, 2010 Fajny! ... Naprawdę ;) Share this post Link to post Share on other sites
Baryla86 0 Posted January 20, 2011 Mam nadzieje że na wiosnę będą gotowe małe ulepszenia :D Share this post Link to post Share on other sites
musieli 30 Posted February 14, 2011 Dziś do naszego wesołego zwierzyńca dołączyliśmy papugę :D Motocykl został ocalony w trybie pilnym przed stuprocentowym ukatrupieniem na podradomskiej wiosce. Normalnie to chyba bym go nie wziął, bo wygląda gorzej niż na zdjęciach, ale serce krwawiło i żal było go zostawiać w łapach tych barbarzyńców... No cóż - jak powiedział Theo: "Ma potencjał... " :lol: Share this post Link to post Share on other sites
Gorzko 10 Posted February 15, 2011 Klasyk w waszych rękach napewno nabierze blasku :) Share this post Link to post Share on other sites
davidson 1 Posted February 15, 2011 Cieszę się, że trafił w dobre ręce :) ...ale obchodźcie się z nim ostrożniej, bo widzę, że już ten pięknie zamontowany kierunkowskaz żeście utrącili! :lol: Powodzenia! :) Share this post Link to post Share on other sites
Mikos 0 Posted February 17, 2011 powodzenia z projektem :) hmm chyba wreszcie ja muszę zrobić foty swojego i wstawić :D Share this post Link to post Share on other sites
Piter748 0 Posted February 17, 2011 powodzenia z projektem :) hmm chyba wreszcie ja muszę zrobić foty swojego i wstawić :D ŻÓŁCI górą!!!!!! :twisted: :D DAWAJ!! Share this post Link to post Share on other sites
davidson 1 Posted February 18, 2011 Dziś do naszego wesołego zwierzyńca dołączyliśmy papugę :D Motocykl został ocalony w trybie pilnym przed stuprocentowym ukatrupieniem na podradomskiej wiosce. Normalnie to chyba bym go nie wziął, bo wygląda gorzej niż na zdjęciach, ale serce krwawiło i żal było go zostawiać w łapach tych barbarzyńców... No cóż - jak powiedział Theo: "Ma potencjał... " :lol: Ej, a co on ma za tłumiki? Jakieś "markowe" czy tylko podrabiane "karbonem" ? Szukam czegoś takiego do mojego. Jak byście mięli w planie je wywalić, tzn. zastąpić innymi, to daj znać. Chętnie je wezmę :) Share this post Link to post Share on other sites
jenas13 0 Posted March 31, 2011 Witam ... Jestem tu nowy ... To moj SS :) pzdr. Share this post Link to post Share on other sites
SCHNNAZZI 4 Posted March 31, 2011 Niezły fryz kolego w sam raz na kask ;) Moto super i super stojak też o takim myślę. Share this post Link to post Share on other sites
delta81 0 Posted March 31, 2011 Fajny ten rekin! Do twarzy mu w srebrze! Share this post Link to post Share on other sites
Piter748 0 Posted March 31, 2011 Rzeczywiście. Srebrnego dawno nie widziałem, FAJNY! ;) Share this post Link to post Share on other sites
jakitaki 1 Posted March 31, 2011 Bardzo fajny fajny :D Share this post Link to post Share on other sites
KingRider 0 Posted March 31, 2011 Witam ...Jestem tu nowy ... To moj SS :) pzdr. ładny, ładny :) Share this post Link to post Share on other sites
franek 0 Posted April 1, 2011 Yo. Pierwszą fotę widziałem ostatnio na fejzboku. Zmieniałeś komin? Share this post Link to post Share on other sites
jenas13 0 Posted April 1, 2011 Tak ... Komin zmieniony ... 2 razy Yoshumura RS-3 ... Nie wiem czy do Ducati to dobry wybór ... Miałem okazje to je zalozylem ... Teraz pięknie dudni ... pzdr Share this post Link to post Share on other sites
Misiek 0 Posted April 1, 2011 Kolor fajny - czyżby pół mat ? Yoshimura brzmi całkiem dobrze - przynajmniej coś innego i nie oklepanego w Ducati. Ciekawe jak brzmi w Dusi :lol: Sąsiedzi rzucają w Ciebie ziemniakami :mrgreen: Share this post Link to post Share on other sites
SCHNNAZZI 4 Posted April 3, 2011 Jenas13 a jak ty pomykasz bez lusterek ?? :shock: Share this post Link to post Share on other sites