delta81 0 Posted June 14, 2011 Davidson chyba szykuje już fotki do kalendarza na 2012 :D dobrze. Share this post Link to post Share on other sites
davidson 1 Posted June 14, 2011 A jak!! :D ...jeszcze jak namówię moją pierwszą (no, równorzędną) miłość do przysiądnięcia na SS-sie to będą dopiero zdjęcia na kalendarz!!! :D Share this post Link to post Share on other sites
delta81 0 Posted June 14, 2011 A jak!! :D ...jeszcze jak namówię moją pierwszą (no, równorzędną) miłość do przysiądnięcia na SS-sie to będą dopiero zdjęcia na kalendarz!!! :D Wierzę w Twoją siłę przekonywania :D Share this post Link to post Share on other sites
marian89 1 Posted June 29, 2011 nie chce mi się dużo rozpisywać co jak i jak ale moto chcę troszkę odmienić oryginał i dodać agresywności. z czasem będą fotki innych zmian. to co widać jest jeszcze nie w pełni ukończone. Share this post Link to post Share on other sites
davidson 1 Posted June 30, 2011 Dobrze wiedzieć, że ktoś jeszcze "robi " SS-a w starej budzie! :) Powodzenie i cierpliwości życzę! ...i oczywiście sukcesywnie zamieszczaj nowe zdjęcia :) pzdr. Share this post Link to post Share on other sites
bialy114 1 Posted June 30, 2011 Jak dobrze widzę - temat mi bliski - folia carbono - podobna ;) Mam nadzieję, że to tak na początek, żeby zobaczyć jak będzie całość wyglądała w oryginalnym carbonie ? ;) Ja już się przekonałem, że odłazi. :( :evil: Zrywam. Share this post Link to post Share on other sites
marian89 1 Posted June 30, 2011 Jak dobrze widzę - temat mi bliski - folia carbono - podobna ;) Mam nadzieję, że to tak na początek, żeby zobaczyć jak będzie całość wyglądała w oryginalnym carbonie ? ;) Ja już się przekonałem, że odłazi. :( :evil: Zrywam. podstawa do nieodklejania jest zabezpieczenie krawędzi karbonu - tych krańców gdzie się kończy i odkleja. ja osobiście nakleiłem inne kawałki (odpad) na te właśnie pogranicza od wewnątrz błotnika i zamalowałem fara chlorokauczukowa aby woda nie dostała się pod karbon.na razie trzyma się dobrze. rzucę foty później. foli a Carbon 3D. ładnie sie prezentuje na żywo. Share this post Link to post Share on other sites
delta81 0 Posted June 30, 2011 A cóż to za lampion na tyle? :shock: :? Share this post Link to post Share on other sites
bialy114 1 Posted June 30, 2011 podstawa do nieodklejania jest zabezpieczenie krawędzi karbonu - tych krańców gdzie się kończy i odkleja. ja osobiście nakleiłem inne kawałki (odpad) na te właśnie pogranicza od wewnątrz błotnika i zamalowałem fara chlorokauczukowa aby woda nie dostała się pod karbon.na razie trzyma się dobrze Tak, tak - to wiadomo. Niestety u mnie w tylnym błotniku się to nie sprawdziło - odpady się odkleiły i poszło...może dlatego, że nie malowałem niczym :roll: Teraz to i tak po ptokach - błotnik sobie podarowałem całkowicie, a z osłon pasków i sprzęgła już zdarłem. Co dziwne - na wycinanej osłonie sprzęgła folia zaczęła się "odwijać" ze spodu. :shock: Share this post Link to post Share on other sites
theodor 2 Posted June 30, 2011 Jak dobrze widzę - temat mi bliski - folia carbono - podobna ;) Mam nadzieję, że to tak na początek, żeby zobaczyć jak będzie całość wyglądała w oryginalnym carbonie ? ;) Ja już się przekonałem, że odłazi. :( :evil: Zrywam. podstawa do nieodklejania jest zabezpieczenie krawędzi karbonu - tych krańców gdzie się kończy i odkleja. ja osobiście nakleiłem inne kawałki (odpad) na te właśnie pogranicza od wewnątrz błotnika i zamalowałem fara chlorokauczukowa aby woda nie dostała się pod karbon.na razie trzyma się dobrze. rzucę foty później. foli a Carbon 3D. ładnie sie prezentuje na żywo. A plaster słoniny przybijamy krzywym, koniecznie zardzewiałym gwoździem. Na końcówki kierownicy polecam elementy z karniszy, a zatyczki do otworów w ramie ze sklepu meblowego. Dają fantastyczny efekt. Własciwie nie do odróżnienia od ładnie, pożądnie i ze smakiem zrobionych motocykli. Share this post Link to post Share on other sites
bialy114 1 Posted June 30, 2011 Oj Theo - jak zwykle, jak zwykle... Robi chłop sam, na ile Go stać i Jemu się podoba. Ja zdarłem, bo folia odlazła - nie dlatego, że to folia zamiast carbonu. ładnie, pożądnie i ze smakiem zrobionych motocykli. - to pojęcia związane z GUSTEM - nie ma określonych kanonów, wymierników, czy wzorów. A jak włożę elementy karniszy w kierę to będę jeszcze bardziej "ekskluzywny" od Rizomy - miałem w ręku końcówki Rizomy, bo się same odkręcały - jakoś mnie na kolana nie rzuciły... A teraz tak na poważnie: są jakieś "gotowe" zatyczki na obcięty tył do Monstera ? Bo na razie mam dziury :oops: Share this post Link to post Share on other sites
lkrencik 0 Posted June 30, 2011 Jak dobrze widzę - temat mi bliski - folia carbono - podobna ;) Mam nadzieję, że to tak na początek, żeby zobaczyć jak będzie całość wyglądała w oryginalnym carbonie ? ;) Ja już się przekonałem, że odłazi. :( :evil: Zrywam. podstawa do nieodklejania jest zabezpieczenie krawędzi karbonu - tych krańców gdzie się kończy i odkleja. ja osobiście nakleiłem inne kawałki (odpad) na te właśnie pogranicza od wewnątrz błotnika i zamalowałem fara chlorokauczukowa aby woda nie dostała się pod karbon.na razie trzyma się dobrze. rzucę foty później. foli a Carbon 3D. ładnie sie prezentuje na żywo. A plaster słoniny przybijamy krzywym, koniecznie zardzewiałym gwoździem. Na końcówki kierownicy polecam elementy z karniszy, a zatyczki do otworów w ramie ze sklepu meblowego. Dają fantastyczny efekt. Własciwie nie do odróżnienia od ładnie, pożądnie i ze smakiem zrobionych motocykli. jak np zielone i odblaskowe, jak sznurówki w latach 90tych, przewody w oplocie? daj spokój Theo bo sie to juz nudne robi. W moim mniemaniu właśnie te przewody są plastrem słoniny u Ciebie o czym pisałem i mówiłem od początku Share this post Link to post Share on other sites
theodor 2 Posted June 30, 2011 Kolor przewodów to kwestia gustu, a ja mówie oczymś co możnaby porównać do owinięcia gumowych przewodów termokurczliwą koszulką by takie udawały. Ja nigdy nie krytykuję za gust, tylko za kasztaniarskie rozwiązania. Share this post Link to post Share on other sites
franek 0 Posted June 30, 2011 ..pożądnie.. Jak już tak krytykujesz wszystko, to przynajmniej rób to bez błędów ortograficznych. Zwłaszcza, że przy okazji jesteś moderatorem tego forum.. Share this post Link to post Share on other sites
theodor 2 Posted June 30, 2011 Proszę się tematu trzymać :twisted: Share this post Link to post Share on other sites
Piter748 0 Posted June 30, 2011 Idę zrobić sobie herbatę . Zaczyna się!! :lol: :twisted: Share this post Link to post Share on other sites
franek 0 Posted June 30, 2011 Davidson- gdzie kupowałeś lusterka? Masz jakieś bliższe fotki? Looknij, czy można je założyć odwrotnie tzn. żeby mniej wystawały za motong a nie tyłem do przodu :mrgreen: Share this post Link to post Share on other sites
marian89 1 Posted June 30, 2011 podstawa do nieodklejania jest zabezpieczenie krawędzi karbonu - tych krańców gdzie się kończy i odkleja. ja osobiście nakleiłem inne kawałki (odpad) na te właśnie pogranicza od wewnątrz błotnika i zamalowałem fara chlorokauczukowa aby woda nie dostała się pod karbon.na razie trzyma się dobrze Tak, tak - to wiadomo. Niestety u mnie w tylnym błotniku się to nie sprawdziło - odpady się odkleiły i poszło...może dlatego, że nie malowałem niczym :roll: Teraz to i tak po ptokach - błotnik sobie podarowałem całkowicie, a z osłon pasków i sprzęgła już zdarłem. Co dziwne - na wycinanej osłonie sprzęgła folia zaczęła się "odwijać" ze spodu. :shock: pokrywa nagrzewa się od silnika i folia pod wpływem temperatury powraca do oryginalnego kształtu. tylko dziwi mnie dlaczego z pokryw pasów rozrządu nie odlazło. u mnie one są czasem naprawdę gorące. ogólnie nie powinno się stosować takiej foli na elementy nagrzewające się. Share this post Link to post Share on other sites
davidson 1 Posted July 1, 2011 Davidson- gdzie kupowałeś lusterka?Masz jakieś bliższe fotki? Looknij, czy można je założyć odwrotnie tzn. żeby mniej wystawały za motong a nie tyłem do przodu :mrgreen: Lusterka kupiłem na angielskim Ebayu za 50 zeta. Są ok, widać w nich dobrze (a nie rzucają się w oczy), można założyć je odwrotnie (lub do góry nogami) ale ... nie kupuj ich. Nie nadają się do Ducati! :? Szkło trzymane jest przez takie plastikowe łapki które od drgań (chyba) pękają. Ostatnio na Moto Niedzieli BP przy próbie głośności, jak odkręciłem manetę to od drgań plastiki pękły i szkło wyleciało na glebę! :evil: ... choć było widowiskowo :D Teraz znalazłem takie: http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?Vie ... K:MEWAX:IT Wyglądają podobnie ale widać, że mają inaczej mocowane lustra (nie ma tych haczyków) Są trochę tańsze. Dziś je kupię i zobaczymy, co to za chiński szit. pzdr. Share this post Link to post Share on other sites
DAvi 0 Posted July 7, 2011 Ja także mogę w końcu pochwalić się moim SS900 :-) Oto i "czerwona grzechotka". Przy okazji chciałbym bardzo gorąco podziękować chłopakom z Motomaniax z Sękocina, gdyż to dzięki nim ta ślicznotka trafiła z moje ręce. Mam nadzieję, że zapewnie jej dorby dom ;-) Musieli, Theodor- WIELKIE, WIELKIE DZIĘKI! Pozdrawiam, DAvi Share this post Link to post Share on other sites
SCHNNAZZI 4 Posted July 8, 2011 Piękna maszyna kolego !! Gratuluje czerwonej Bestii !! :D :D Share this post Link to post Share on other sites
martini 34 Posted July 9, 2011 Mam nadzieje że na wiosnę będą gotowe małe ulepszenia :D A kto to dziś (09.07) śmigną czarnym SSkiem przez Wadowice w towarzystwie 3x yaponii... ?? Brayla czyżbyś to był Ty?? A te ulepszenia to górne wydechy?? Pozdrawiam kierownika czarnego wojownika... Share this post Link to post Share on other sites
Guest Posted July 14, 2011 Tak więc ja też się pochwalę... Mam już Sporta w czarnym macie... którego muszę dobrze poznać i zatroszczyć się by mnie nie zawodził... a wczoraj nabyłem SS900 8-) ... nie wiem czy dobrze zrobiłem ale była okazja... jest trochę do roboty bo brak mu pedała zmiany biegów i hamulca nożnego... ale mimo to prezentuje się nieźle... jeszcze tylko chyba wrzucę mu inny kolor lakieru by pasował... :lol: Wiem że SS nie są częstymi bywalcami u Motomaniaxów, więc może mazowieckie SS'y gdzieś kiedyś się spotykają?! z chęcią bym się dowiedział czegoś więcej o tym sprzęcie... Share this post Link to post Share on other sites
KingRider 0 Posted July 14, 2011 Witaj w klubie SSowców :D Też mam takie czerwone wśród mojej kolekcji mini ;-) Share this post Link to post Share on other sites