Jump to content

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

delta81

Pochwal się swoim Supersportem

Recommended Posts

very nice :)

 

PS skoro juz bylo o kozaczkach to moze teraz o bialych adidasach watek ? ;)

 

przy*ierdalacie się i tyle

każdy jeździ w tym co ma, lub w tym co lubi. Ja lubię krótki rękawek, krótkie spodenki i buciki. do tego żółw na plecy i kask na głowie a na rękach crossowe rękawiczki.

Na dodatek spodenki są różowe o`neila, koszulka błękitno-różowa adidasa i blękitne addidasy classic - dres i pedał w jednym a w dodatku na ducati - ichooy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krencik - wrzuć jakieś foty to i Ciebie odpowiednio skomentujemy :lol: :lol: :lol: :lol:

Szyderców ci tu dostatek :mrgreen:

Może dlatego nie wrzucam zdjęć "siebie na moto" a tylko moto ;) :lol: :lol: :lol:

 

SCHNNAZZI - maszyna elegancka ;) i tym bardziej, że czerrrrrrrwona :mrgreen:

Nota bene - na drugim zdjęciu Twój układ dłoni na zbiorniku przywołuje "kudłate skojarzenia" ;) nic tylko wyobrazić tam sobie głowę ładnej ....tfu - nasze kobiety-Ducatistki się poobrażają ;) :mrgreen:

Sorry :oops:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja tez wybieralem ciuchy motocyklowe wedlug dres-klucza.

 

kurtka alpinestars czerwono biala, obowiazkowo z wielkim bialy logo z przodu, buty alpinestars z wielka biala gwiazdka z przodu, zolw dainese oczywiscie zolty i wystajacy spod kurtaly zeby nie bylo watpliwosci co to za marka :>

 

gacie i rekawice mam tylko malo dresiarskie bo kasa sie skonczyla ale spoko, spoko niedlugo bede chodzaca reklama w rozmiarze XXL :>

 

w pracy, w domu, w lesie, w dresie :>

Share this post


Link to post
Share on other sites
Krencik - wrzuć jakieś foty to i Ciebie odpowiednio skomentujemy :lol: :lol: :lol: :lol:

Szyderców ci tu dostatek :mrgreen:

 

jak sie pierwszy raz wbiję w tym sezonie na pewno bedzie fota :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

SCHNNAZZI - maszyna elegancka ;) i tym bardziej, że czerrrrrrrwona :mrgreen:

Nota bene - na drugim zdjęciu Twój układ dłoni na zbiorniku przywołuje "kudłate skojarzenia" ;) nic tylko wyobrazić tam sobie głowę ładnej ....tfu - nasze kobiety-Ducatistki się poobrażają ;) :mrgreen:

Sorry :oops:

 

Heh bo to moja piękna i gwałce ja na każdym zakręcie :D

Buty Pumy Ducati białe będą, tylko jak kasa będzie na koncie :) a pełnego stroju nie kupię, aż tak dużo nie latam żeby w to inwestować.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A nie będzie !! :mrgreen:

 

każdy jeździ w tym co ma, lub w tym co lubi.

 

Choć ja, mimo nikłego doświadczenia, chwalę sobie posiadanie ochraniaczy w kurtce i spodniach po ostatniej niedzieli ;) :D

Dzięki nim jestem TYLKO poobijany - no ale coś ok. 90 kg przyjąłem na ramię i żebra. Ciężar własnego ciała może narobić bólu. :lol:

Każdy ma własny mózg i robi co chce - ot - DEMOKRACJA ! :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehe tak jak krecik napisal kazdy lata w tym co ma i w czym lubi.

 

Jednakze przyklad bialego jest tutaj adekwatny ze nie trzeba robic tysiecy kilomertow zeby miec okazje przetestowac scieralnosc odziezy wierzchniej. Podejrzewam, ze wiekszosc ludzi (wlacznie ze mna) wyglebilo sie w okolicach wlasnego garazu :). Pytanie czy madry Polak przed czy po szkodzie ? :)

 

Peace !

Share this post


Link to post
Share on other sites

w zeszlym sezonie lezalem 3 razy

- raz w samej kurtce i jeansach - efekt - siniak na 4literach

- raz na torze w pełnym kombi - zero uszczerbku

- raz na drodze w pelnym kombi - zero uszczerbku :D

kombinezon jest git, ale nie przy +35stopniach kiedy temperatura powoduje ze gorzej reagujesz, myslisz i odwadniasz sie

Share this post


Link to post
Share on other sites

No właśnie krencik. Ostatnio nieźle przygrzało to w mieście latałem z odsłoniętym kaskiem tak mi było gorąco bo wentylacja nie dawała rady przy małych prędkościach. Co do kurtki to napewno będzie z "żelazem" ta co mam to licha kurteczka "na teraz". Cały czas mam chole*ny debet na koncie i co się kaska pojawi to zaraz znika ;/ Szczerze to nie mam gdzie latać a przede wszystkim z kim. Wszyscy moi znajomi są w trakcie składania kasy na moto. Ja osobiście latam do panny 8km i spowrotem i to niecodziennie. No i niedziela na miasto ale też rzadko bo i z kim :( W domu po pracy mam roboty dużo ehh, więc i nie zawsze jest czas wyjechać. Wiadomo przykra niespodzianka może wydarzyć się nawet pod domem. Ale jeżdżę dość ostrożnie no i to jest boczna ulica więc mały ruch.

Share this post


Link to post
Share on other sites
w zeszlym sezonie lezalem 3 razy

- raz w samej kurtce i jeansach - efekt - siniak na 4literach

- raz na torze w pełnym kombi - zero uszczerbku

- raz na drodze w pelnym kombi - zero uszczerbku :D

kombinezon jest git, ale nie przy +35stopniach kiedy temperatura powoduje ze gorzej reagujesz, myslisz i odwadniasz sie

Błąd w rozumieniu reakcji zachodzących w organiźmie.

Temp powyzej 35 stopnie gdy nie jestesmy ubrani tylko pozornie schładza nasze ciało. dzieje sie odwrotnie. organizm notorycznie nagrzewany musi sie schładzać, traci duzo energi. Zapiety w kombinezon nie wpuszczam jeszcze cieplejszego powietrze. Wrazenie gorąca jest złudne. Organizm wyrównuje temp, nadmiernie nie ogrzewany radzi sobie ze spokojem z ciepłem kombiaka. Do tego efektywne odrzywianie, szybko wchłanialne bez utraty niepotrzebnej energii na trawienie.

Niech ktos spróbuje posmigac w trasie w upale cały dzien. porównamy doznania wieczorem. ja jade zapiety po szyje :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na trasy jak najbardziej, na tor koniecznie, do zakorkowanej warszawy gdzie przejazd na moto z centrum na mokotow zajmuje 15 minut, kombi odpada. Przynajmniej u mnie. Wiem, że asfalt w lato tak samo zdziera skórę jak na wiosnę czy jesienią, moje ryzyko wkalkulowane

Share this post


Link to post
Share on other sites
(...)Szczerze to nie mam gdzie latać a przede wszystkim z kim(...) (...)ale też rzadko bo i z kim (...)

 

Spoko, spoko już niedługo zawitam do Biłgoraja ;) Niech tylko pozdaje wszystko :twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panowie troszkę się zapomnieli i spamem pociągneli... !

 

SuperSporty pokazywać a nie o ciuchach i bezpieczeństwie !!! :twisted: :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ładny SS-siak i dobry filmik!! :) Ładna jakość i nie trzęsie jak na moich! :) ...tylko dźwięku silnika brak...

 

Tu riposta.

Dzisiejszy, jeszcze ciepły :) Węzeł Słowackiego z Obwodnicą - Gdańsk

 

 

...kamera coś mi się poluzowała i trochę trzęsie...

50.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też mam taką nadzieję! :) Z najwyższą przyjemnością powdycham spaliny 888! :D

 

Może kiedyś odwiedzisz Pomorze? Poszlifowali byśmy węzły na Obwodnicy! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A pochwalę się po raz kolejny moim SS-em :) Zdjęcia z wczoraj i dziś.

 

...prace remontowo-przeróbkowe mają się ku końcowi, ale jeszcze trochę zostało do roboty. Nie wszystko na raz, tak żeby się nie nudzić... :)

PICT0005.3.JPG

PICT0021.JPG

PICT0043.JPG

PICT0046.JPG

PICT0034.JPG

PICT0031.JPG

PICT0029.JPG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.