Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

delta81

Pochwal się swoim Supersportem

Polecane posty

very nice :)

 

PS skoro juz bylo o kozaczkach to moze teraz o bialych adidasach watek ? ;)

 

przy*ierdalacie się i tyle

każdy jeździ w tym co ma, lub w tym co lubi. Ja lubię krótki rękawek, krótkie spodenki i buciki. do tego żółw na plecy i kask na głowie a na rękach crossowe rękawiczki.

Na dodatek spodenki są różowe o`neila, koszulka błękitno-różowa adidasa i blękitne addidasy classic - dres i pedał w jednym a w dodatku na ducati - ichooy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krencik - wrzuć jakieś foty to i Ciebie odpowiednio skomentujemy :lol: :lol: :lol: :lol:

Szyderców ci tu dostatek :mrgreen:

Może dlatego nie wrzucam zdjęć "siebie na moto" a tylko moto ;) :lol: :lol: :lol:

 

SCHNNAZZI - maszyna elegancka ;) i tym bardziej, że czerrrrrrrwona :mrgreen:

Nota bene - na drugim zdjęciu Twój układ dłoni na zbiorniku przywołuje "kudłate skojarzenia" ;) nic tylko wyobrazić tam sobie głowę ładnej ....tfu - nasze kobiety-Ducatistki się poobrażają ;) :mrgreen:

Sorry :oops:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tez wybieralem ciuchy motocyklowe wedlug dres-klucza.

 

kurtka alpinestars czerwono biala, obowiazkowo z wielkim bialy logo z przodu, buty alpinestars z wielka biala gwiazdka z przodu, zolw dainese oczywiscie zolty i wystajacy spod kurtaly zeby nie bylo watpliwosci co to za marka :>

 

gacie i rekawice mam tylko malo dresiarskie bo kasa sie skonczyla ale spoko, spoko niedlugo bede chodzaca reklama w rozmiarze XXL :>

 

w pracy, w domu, w lesie, w dresie :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krencik - wrzuć jakieś foty to i Ciebie odpowiednio skomentujemy :lol: :lol: :lol: :lol:

Szyderców ci tu dostatek :mrgreen:

 

jak sie pierwszy raz wbiję w tym sezonie na pewno bedzie fota :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

SCHNNAZZI - maszyna elegancka ;) i tym bardziej, że czerrrrrrrwona :mrgreen:

Nota bene - na drugim zdjęciu Twój układ dłoni na zbiorniku przywołuje "kudłate skojarzenia" ;) nic tylko wyobrazić tam sobie głowę ładnej ....tfu - nasze kobiety-Ducatistki się poobrażają ;) :mrgreen:

Sorry :oops:

 

Heh bo to moja piękna i gwałce ja na każdym zakręcie :D

Buty Pumy Ducati białe będą, tylko jak kasa będzie na koncie :) a pełnego stroju nie kupię, aż tak dużo nie latam żeby w to inwestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie będzie !! :mrgreen:

 

każdy jeździ w tym co ma, lub w tym co lubi.

 

Choć ja, mimo nikłego doświadczenia, chwalę sobie posiadanie ochraniaczy w kurtce i spodniach po ostatniej niedzieli ;) :D

Dzięki nim jestem TYLKO poobijany - no ale coś ok. 90 kg przyjąłem na ramię i żebra. Ciężar własnego ciała może narobić bólu. :lol:

Każdy ma własny mózg i robi co chce - ot - DEMOKRACJA ! :mrgreen:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe tak jak krecik napisal kazdy lata w tym co ma i w czym lubi.

 

Jednakze przyklad bialego jest tutaj adekwatny ze nie trzeba robic tysiecy kilomertow zeby miec okazje przetestowac scieralnosc odziezy wierzchniej. Podejrzewam, ze wiekszosc ludzi (wlacznie ze mna) wyglebilo sie w okolicach wlasnego garazu :). Pytanie czy madry Polak przed czy po szkodzie ? :)

 

Peace !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w zeszlym sezonie lezalem 3 razy

- raz w samej kurtce i jeansach - efekt - siniak na 4literach

- raz na torze w pełnym kombi - zero uszczerbku

- raz na drodze w pelnym kombi - zero uszczerbku :D

kombinezon jest git, ale nie przy +35stopniach kiedy temperatura powoduje ze gorzej reagujesz, myslisz i odwadniasz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie krencik. Ostatnio nieźle przygrzało to w mieście latałem z odsłoniętym kaskiem tak mi było gorąco bo wentylacja nie dawała rady przy małych prędkościach. Co do kurtki to napewno będzie z "żelazem" ta co mam to licha kurteczka "na teraz". Cały czas mam chole*ny debet na koncie i co się kaska pojawi to zaraz znika ;/ Szczerze to nie mam gdzie latać a przede wszystkim z kim. Wszyscy moi znajomi są w trakcie składania kasy na moto. Ja osobiście latam do panny 8km i spowrotem i to niecodziennie. No i niedziela na miasto ale też rzadko bo i z kim :( W domu po pracy mam roboty dużo ehh, więc i nie zawsze jest czas wyjechać. Wiadomo przykra niespodzianka może wydarzyć się nawet pod domem. Ale jeżdżę dość ostrożnie no i to jest boczna ulica więc mały ruch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zeszlym sezonie lezalem 3 razy

- raz w samej kurtce i jeansach - efekt - siniak na 4literach

- raz na torze w pełnym kombi - zero uszczerbku

- raz na drodze w pelnym kombi - zero uszczerbku :D

kombinezon jest git, ale nie przy +35stopniach kiedy temperatura powoduje ze gorzej reagujesz, myslisz i odwadniasz sie

Błąd w rozumieniu reakcji zachodzących w organiźmie.

Temp powyzej 35 stopnie gdy nie jestesmy ubrani tylko pozornie schładza nasze ciało. dzieje sie odwrotnie. organizm notorycznie nagrzewany musi sie schładzać, traci duzo energi. Zapiety w kombinezon nie wpuszczam jeszcze cieplejszego powietrze. Wrazenie gorąca jest złudne. Organizm wyrównuje temp, nadmiernie nie ogrzewany radzi sobie ze spokojem z ciepłem kombiaka. Do tego efektywne odrzywianie, szybko wchłanialne bez utraty niepotrzebnej energii na trawienie.

Niech ktos spróbuje posmigac w trasie w upale cały dzien. porównamy doznania wieczorem. ja jade zapiety po szyje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na trasy jak najbardziej, na tor koniecznie, do zakorkowanej warszawy gdzie przejazd na moto z centrum na mokotow zajmuje 15 minut, kombi odpada. Przynajmniej u mnie. Wiem, że asfalt w lato tak samo zdziera skórę jak na wiosnę czy jesienią, moje ryzyko wkalkulowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(...)Szczerze to nie mam gdzie latać a przede wszystkim z kim(...) (...)ale też rzadko bo i z kim (...)

 

Spoko, spoko już niedługo zawitam do Biłgoraja ;) Niech tylko pozdaje wszystko :twisted:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie troszkę się zapomnieli i spamem pociągneli... !

 

SuperSporty pokazywać a nie o ciuchach i bezpieczeństwie !!! :twisted: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładny SS-siak i dobry filmik!! :) Ładna jakość i nie trzęsie jak na moich! :) ...tylko dźwięku silnika brak...

 

Tu riposta.

Dzisiejszy, jeszcze ciepły :) Węzeł Słowackiego z Obwodnicą - Gdańsk

 

 

...kamera coś mi się poluzowała i trochę trzęsie...

50.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mam taką nadzieję! :) Z najwyższą przyjemnością powdycham spaliny 888! :D

 

Może kiedyś odwiedzisz Pomorze? Poszlifowali byśmy węzły na Obwodnicy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A pochwalę się po raz kolejny moim SS-em :) Zdjęcia z wczoraj i dziś.

 

...prace remontowo-przeróbkowe mają się ku końcowi, ale jeszcze trochę zostało do roboty. Nie wszystko na raz, tak żeby się nie nudzić... :)

PICT0005.3.JPG

PICT0021.JPG

PICT0043.JPG

PICT0046.JPG

PICT0034.JPG

PICT0031.JPG

PICT0029.JPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.