Jump to content

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!

Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

kris3m

MTS 1260 S uwagi

Recommended Posts

Moto jeździłem od kwietnia praktycznie cały czas z drobnymi przerwami. Ostatnio w poniedziałek latałem, zaparkowałem i załączyłem blokadę. Dziś podchodzę i cisza, zero reakcji. Wziąłem próbówkę i sprawdziłem czy bateria ma napięcie- ma. Sprawdzam bezpieczniki i  .... wszystko ok. podłączyłem kable z drugiego moto - cisza, ciemno zero reakcji na włącznik awaryjny , transponder ..... zamieniłem aku z drugiego moto i ruszyło. Dziwne że podając prąd z drugiego moto ( kable z ciężarówki) nawet zegara nie odpaliło. Aku do wymiany.

Jaką firmę polecacie, jakieś doświadczenia? w tych wymiarach nie można poszaleć a miejsce też okrojone.

BS - są ok.

Jak aku padło "na zwarciu", to kablami nie uruchomisz motocykla..

Dzięki, wiem ale wrzuciłem ten aku z zwarciem do KTM i normalnie po zapłonie pokazało licznik ( działa jak system zarządzania energia / strefy ochrony)- w sumie dobrze.

Dodatkowo dokręciłem cały obrót śrubę dolnego mocowania tylnego amorka- pukało i wkładam gumy podnóżków od 950 ( są wyższe i miękkie), sprawdzę jak wytłumiają drgania na niższych obrotach przy przelotach.